Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Új gitárt vennék és nem tudok...

Új gitárt vennék és nem tudok dönteni, olyan gitár kellene ami bírja a torzítást és a Drop A/B/C hangolást. Van vkinek tapasztalata az Uniwell gitárokkal kapcsolatban? Vagy gagyi mind?

Figyelt kérdés
Ezt a gitárt néztem: [link]
2011. nov. 7. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hehe, ez erősen felejtős kategória szerintem.

Ilyesmi árkategóriában gondolkozol?

Igazából 1 normális pickup kerül kb ennyibe, aztán ha szétakarod torzítani nem árt ha legalább valami minőségibb hangszedő van benne, hogy ne csak sípoljon meg összefolyjon.

2011. nov. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Meg azis fontos hogy magas legyen a menzúra hogy jól bírja a bariton (B) hangolást
2011. nov. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Uniwell-t vett barátom is nemrég, nagyon befürdött vele nem ajánlom :) Minden baja van, a floy-rose egy hónap után tönkrement mert silány minőségű anyagokból van összerakva továbbá szétment a satu is a nyaknál. A csavarok menete egy lehelettől megszakadnak. Ami még engem nagyon zavar benne hogy baromi könnyű mintha kartonpapíron játszana az ember. :)

Most írt a gyártónak hogy cseréljék ki egy újra hátha jobb de kétlem! :D

2011. nov. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor milyen típust ajánlanátok ami ár/minőségben megfelelő? Ibanezek közül, vagy Cortok? Cort x1-ről vélemény?:)
2011. nov. 8. 16:53
 5/11 anonim ***** válasza:
Cortok megbízhatóak de szerintem Drop D-t használj rajtuk.
2011. nov. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp fix húrlábas gitár kellene.

ABC-n nemhiszem hogy akarsz tremolózni meg ha arra rátremolóznál elmászna az egész :)

Az olcsóbb kategóriás ibanezekre azt mondják hogy nem jók kispórolják a minőséget marad a márka tehát szerintem 100 alatt nem lenne jó az ibanez.

2011. nov. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

De milyen árkategóriában?

Ilyen 30 körül nem nagyon van semmi értelmes.

2011. nov. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hmm hát 30-40-ért vennék, de inkább gyűjtök tovább hogy vmi normálisat vegyek, van már 2 éve egy elektromosom, 25ért vettem, E-ben tökéletes.
2011. nov. 9. 21:38
 9/11 ZeBrA1995 válasza:
Tudom ajánlani az sx gitárokat viszonylag olcsók és anyira nem rossz ebben az árkategóriában de mindenkép fix húrlábas legyen les paul vagy sg szerintem
2011. nov. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Vagy használtan keressek jobbat inkább?
2011. nov. 10. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!