Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Squier Affinity Telecaster...

Squier Affinity Telecaster haladó gitárosnak?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy a fent említett gitár mennyire lenne megfelelő egy haladó gitárosnak? (7 év-e gitározok egy Cort G200-om van)

2014. dec. 14. 14:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Felvételekre és koncertezésre egyaránt használnám.
2014. dec. 14. 14:53
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem rossz gitár, projektgitárnak tudom ajánlani, némi ráfordítással elég sokat lehet belőle kihozni. Én a helyedben a Squier Standard és Vintage Modified szériáin gondolkodnék el, használtan elég visszafogott áron hozzá lehet tudni, de azok már tényleg kifejezetten jók, a mexikói Fenderekkel szerintem majdnem azonos szinten vannak, de lényegesen kevesebbe kerülnek.
2014. dec. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A faanyagot nézve ugyanaz mint a standard Fender telék, jó, nyilván nem a top minőségű égert és jávort használják, de egész állat. Idővel egy hangszedő cserével meg rohadt jó gitárt tudsz belőle építeni. Talán annyi, hogy én ugyan affinity stratot próbáltam ki, a hangolókulcs egy kicsit lehetne finomabb, de szerintem jó gitár.
2016. febr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!