Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek a "Pasadena"...

Namenloss kérdése:

Szerintetek a "Pasadena" márka, mint klasszikus akusztikus gitár milyen?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni gitározni, de annyira kezdő vagyok benne ,hogy gőzöm sincsen semmiféle márkáról ebben a témában, viszont mindenképpen klasszikus akusztikuson szeretnék elkezdeni játszani, és egy ilyet találtam:


klasszikus gitár: Pasadena CG1-A, lucfenyő fedlap, mahagóni káva és hátlap, rózsafa fogólap és húrláb, klasszikus nylon húrok.


Szerintetek ez kezdőnek jó lenne? Köszönöm válaszaitokat!



2014. dec. 14. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Én vettem egy Pasadena elektroakusztikus bazzgitárt. Azonnal ki kellett cserélni a pickupját, és rá kellett költeni 15 000 ft-ot, hogy ott legyen az oktávja, ahol lennie kéne. Mondjuk így is van sokkal olcsóbban egy jó elektroakusztikus bazzgitárom. Gyanítom, az összes többi is hasonló minőségű.
2014. dec. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, nem túl meggyőző, viszont tudnál-e esetleg ajánlani másfajtát klasszikus akusztikus téren?
2014. dec. 16. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!