Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Majka zenéje miért jó és...

Majka zenéje miért jó és miért lett férfiideál és a nők férfiideálnak tartják?

Figyelt kérdés
2014. dec. 14. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenki azért lesz férfi vagy nő ideál, mert a média kitalálja. Ennyi.
2014. dec. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Először is: Majka zenéje sz*r.

Másodszor: Nekem pl. mesaze nem a férfiideálom és egyetértek az előttem kommentelővel. :)

15/L

2014. dec. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Örülök ha fiatal korod ellenére így látod. Őszintén szólva számomra nem is fér bele a zene kategóriájába viszont sajnos mégis egy legutóbbi adat szerint az ő zenéit nézik meg a legtöbben a különböző internetes portálakon. Azt hiszem ez minősíti kicsin hazánkat. A rap zene egyébként sem igényel zenei előképzettséget, sem énektudást.
2014. dec. 14. 19:25
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves Első válaszoló!


Nagy szerencse, hogy nem vagyok médiafogyasztó és teljesen elzárkózom a médiumoktól.

2014. dec. 14. 20:13
 5/8 anonim ***** válasza:

#2 vagyok.

:D

Nekem tavaly a volt osztálytársam indított egy számot Majkától (első szám, amit életembe hallottam tőle) és csak a kedvéért végig hallgattam, de nagyon sz*r volt, azóta utálom Majkát, az volt az első és egyben az utolsó szám is amit hallottam tőle. XD

Nálunk voltak egy páran akik Majkát, Snoop Dogg-ot és SP-t hallgattak (Jézus Krisztus)

Na de bevallom van attól pocsékabb szám is pl. In vivo - Gazda. Ez kb. 1 évig szinte mindenkinél ez ment a suliba, csak nálam nem. Ott minden pocsék a ritmus, a szöveg a videó..

Na meg utána a Gangnam Style. Erről inkább ne is beszéljünk. XD.

Egyébként death-metal-os vagyok :D.

2014. dec. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Abban igazad van, hogy a rapp-hez nem kell énektudás.. XD

(utolsó vagyok)

2014. dec. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tőlem távol áll a death metál, de szívesen hallgatok classic rock-ot, bluest, jazzt, folklore-t, francia csodaszép sanzonokat. Legközelebb áll hozzám a zene, amely érzelmeket fejez ki vagy pedig keményen odavág a fennálló társadalmi rendszernek, médiakritikus.
2014. dec. 15. 20:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Értem.

Végülis mindenkinek megvan a saját stílusa. :)

Pl. metálon (meg az összes alműfaján) kívül szeretem még a rock, punk, blues, pop-ot is. :D

2014. dec. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!