Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis miért ez a férfiideál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis miért ez a férfiideál mostanság?

Figyelt kérdés
Komolyan nem értem... Miért kell úgy kinézni mint egy homokos, hogy össze tudjak szedni egy jó csajt... Komolyan nem tudom felfogni sem, hogy miért jó egy csajnak ha a csávója vékonyabb nála, és együtt vasalják a hajukat... Senki ne mondja h a személyiségük fogja meg őket... Mert az ilyen divat majmoknak akik mindig egy adott divatot követnek szerintem még saját gondolatuk sincs... nemhogy személyiségük. Mi a jó ebbe???
2013. dec. 29. 19:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mert azoknak a csajoknak akik velük vannak, talán van? :D
2013. dec. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem arról van szó, hogy nem felelsz meg a férfiideálnak, hanem arról, hogy saját magadnak nem.
2013. dec. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Abszolút semmi .__. 15/L
2013. dec. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy full jó csajokkal mászkálnak az ilyen majom gyerekek...
2013. dec. 29. 19:33
 5/18 A kérdező kommentje:
Neeeem... Engem idegesít, hogy csomó jó sportos férfias srácot ismerek akiknek nincs barátnőjük és nehéz nekik össze szedni egy normálisat, ha látok egy ratyi srácot facen 500 like egy képre... legjobb csajokkal van. És elég bosszantó.
2013. dec. 29. 19:35
 6/18 anonim ***** válasza:
pontosítok: a kislányok mászkálnak ilyen majmokkal
2013. dec. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Rékcsi ***** válasza:

Nekem sem tetszenek az ilyen pasik szóval biztosan akadbnak még páran akiknek nem ez jön be :)

16/L

2013. dec. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de ezen gyorsan változtatni kellene.
2013. dec. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
vaéami törvény rendelettel
2013. dec. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, elhiszem hogy ez bántja a lelki világodat, de hidd el, nem körülötted forog a világ. Ki kell ábrándítsalak, de ahhoz, hogy az ember népszerű legyen, és széles kapcsolati hálója legyen, ahhoz le kell nyelnie az ilyen békákat, amiket te nem vagy hajlandó. Ők hajlandóak változni a környezetükhöz, és ami a legfontosabb, rengeteg erőt befektetni abba, hogy sokan ismerjék és kedveljék őket. Lehet, hogy nincs stílusuk, de róluk legalább hall valaki. Ha te is ilyen szeretnél lenni, akkor neked is ezt kell csinálnod, és akkor téged is sokan fognak ismerni, kedvelni. (És persze még többen utálni!)


Egy dolog ami biztos hogy nem segít: otthon vered a farkad, csorgatod a nyálad, szidsz másokat neten keresztül, de még csak nem is személyesen, csak utalgatva... Ez tutira nem segít.


Ha valóban olyan jó pasi vagy, kifinomult ízléssel, amilyennek mondod magad, akkor hidd el, ezerszeresen lekörözöl bárkit - ha fektetsz bele energiát. Ha csak várod, hogy becsengessen minden éjszaka két-három csaj, hogy kielégítsen, akkor nem sok sikert jósolhatok.


20/F

2013. dec. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!