Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok errôl a gitár...

Dzsóóó!!! kérdése:

Mit gondoltok errôl a gitár konfigról?

Figyelt kérdés

Gitár:

B.C. Rich Warlock Special Edition Afterburner

Torzító:

Ibanez sm-7

És erôsítônek egy 15W-os Marshall


2014. dec. 16. 06:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
a 15W szobába jó lesz.
2014. dec. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért Marshall + torzító?
2014. dec. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Laci7 ***** válasza:
Szia hogyha a Marshall 15w akkor kéne lennie torzított csatornának tehát ez az Ibanez torzító nem is kell,mert nekem is volt egy 15w Marshallom és egy Metal Zone torzítóm és semmit nem ért elég az ami a Marshallban van.A gitár elég csúnya nagyon extreme kinézetű,de azért a B.C.Rich elég jó márka.
2014. dec. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A Marshall mg eleve szar, szóval...
2014. dec. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
kb..meg az alap bc richek is. attól h a 'rich egy jó márka, még az alja annyira nem az.
2014. dec. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

nem mindegyik 15 wattos marshallon van torzítás, pl haveromén sincs, ő metalmuffot használ (mondjuk szerintem az egy kicsit túlzás, ilyen gyenge erősítők úgysem használják ki)


Konkrétan BC rich-el nincs sok tapasztalatom, de miért pont ezt a konfigot akarod?

Szerintem ha kezdő vagy akkor így is úgy is jó lesz, mivel kezdőkén úgysem veszel észre sok külömbséget..

szerintem keress rá konkrétan erre a modellre tuti találsz vmilyen review-kat. Am meg ha valóban kezdő vagy, akkor úgy is rákereshetsz, hogy pl best begginer guitar, tuti találsz ennél jobbat.

2014. dec. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem ilyet akarok... ilyenem van
2014. dec. 17. 07:31
 8/13 Laci7 ***** válasza:

Én ezt nem értem miért szar a Marshalltól a 10 vagy 15w gyakorló gitárkombó? Mert ők ezért az árért ezt adják attól nem szar csak kicsi a teljesítménye.És ezért az árért nem kapsz jobb erősítőt. Érted ahhoz kell 100-150 ezer forint amire azt mondod ez már megszólal rendesen.

Hogyha meg a gitárt nézed sok gitár van még a B.C.rich mellett,pl: Ibanez,Cort,Jackson,Ltd.

2014. dec. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A tranzisztoros Marshallok egyszerűen borzasztóan szólnak, ennyi.
2014. dec. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Laci7 ***** válasza:
Na igen de a szegényebb emberekre és gyerekekre is gondolt a Marshall. Szóval egy komolyabb csöves erősítő több 100 ezer forint,a tranzisztoros meg sokkal kevesebbe kerül. És elhiszem,hogy van nagyon sok komolyabb tranzisztoros vagy csöves erősítő mint a Marshall de azért még mindig az egyik legkomolyabb erősítő amit gyártanak.
2014. dec. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!