Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen kiegészítőt tudnék...

Milyen kiegészítőt tudnék venni szóló/elektromos gitárhoz, ammi nem túl drága, elektrotechnikai berendezés? (tehát pl. : pengető, acélköröm, capo, egyéb mechanikai dolog NEM jó)

Figyelt kérdés

2014. dec. 20. 11:37
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Ja persze, az lemaradt, hogy AJÁNDÉKBA lenne.

Magyarán én nem értek hozzá, de unokatesómnak ez a hobbyja. Neki lenne.

2014. dec. 20. 12:14
 2/12 anonim ***** válasza:
Semmilyet. Esetleg valami effektpedált nézhetnél neki, de 15-20k alatt ne számíts semmi jóra...
2014. dec. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Egy gyakorló fejhallgató erősítőt. VOX Amplug.


[link]

2014. dec. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Jó, amúgy 20-25k az még beleférne. De annál többet már nem nagyon, mert azt Ő is túlságosan furcsállaná szerintem.


Erősítőt meg nem nagyon akarok, kicsit se, mert az eléggé triviális. + a fejhallgatós erőítő azért se lenne jó, mert az adja az önérzetét, ha minél hangosabban gyakorolhat, és minél többen hallják XDDDDD... úgyhogy az csak lehangolná, aztán meg nem is használná.

2014. dec. 20. 22:40
 5/12 anonim ***** válasza:
Szívesen.
2014. dec. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

esetleg arról tudsz vmit mondani hogy milyen felszerelése van?


Mert pl nekem van egy hangolóm, ami a célnak megfelel, viszont nagyon utálom mert elég gagyi és sokszor felidegsít... tehát én pl örülnék egy minőséginek.. vagy pl vannak olyanok amiker a gitár fejére lehet erősíteni, az is nagyon hasznos.

Vagy pl tuti van metronómja is, de ha digitális, akkor vehetsz neki azt a régi fajta klasszikusat...


Nem tudom milyen szinten tolja, de ha már szokott fellépni is, akkor vehetsz pl egy vezeték nélküli adó/vevő rendszert (mondjuk a minőségibbek már elég drágák)... vagy vmi olyat amin keresztül számítógépbe dughatja a gitárt és úgy veheti föl.


Mondom így elég nehéz jót mondani, hogy nem tudjuk pontosan milyen fölszerelése van... de néz szétt pl ezen az oldalon, itt van mindenféle kiegészítő [link]

2014. dec. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

muszáj elektromosnak lennie? Mert pl ennek vagy vmi ilyesminek [link]

én nagyon örülnék, mivel fasza kis tokban van, amit berakhaszt a gitártokba, aztán meg ilyenekre bármikor szükség van, ha húrokat cserélsz, és át kell állítani a gitár nyakát, húrmagasságot stb, tehát karbantartáshoz nagyon hasznos.

Vagy jó ajándék lehet még kül. tisztítószerek, szettek, gitár "síkosítók"... ezek tipikusan olyan dolgok amire nem szertnek költeni az emberek, mert pl épp egy effekt pedálra gyűjtenek vagy erősítőre stb, viszont ettől függetlenül ajándékként nagyon örülnének neki, és tuti jó hasznát vennék

2014. dec. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a legnagyobb baromság olyasmit venni valakinek, amiről nem tudhatod, hogy szüksége van-e rá és használja-e, főleg, ha az ár korlátozva van, ahhoz meg nem értesz, hogy az adott dolog abból a pénzből jó minőségű és tényleg jól használható-e, vagy nem annyira.

Csak az lesz, hogy megszívatod vele, ha egy olyan ajándékot kap, amit ő maga nem választott volna.

2014. dec. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ha mindenki így gondolkodna, akkor karácsonykor szinte senki nem venne semmit ajándékba
2014. dec. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Aktív Gitár -> That's enough.
2014. dec. 22. 07:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!