Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van cigaretta töltő berendezés...

Van cigaretta töltő berendezés 5000ft-ért, és van 30000ft-ért. Mi a különbség azon kívül hogy az egyik kézi, a másik elektromos?

Figyelt kérdés
2013. dec. 28. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Én 1500-ért vettem, és tökéletesen működik.


Az elektromossal gyorsabban, és egyforma cigiket tudsz gyártani, és gondolom, tömöttebbet is.

2013. dec. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De elektromos is van 10 ért és 30 ért. Azt írják a 30 ezreshez hogy nem spirálos töltésű, ezért nem esik ki a parázs. Akkor az olcsóbb töltővel töltöttből kiesik?
2013. dec. 28. 20:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Szüleim is 1500-ért vettek, semmi panaszuk nincs rá.
2013. dec. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 600FT-ért vettem töltőt, hibátlan.
2014. jan. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 homo ludensz ***** válasza:
Én kézivel töltöm de az ismerősöm vett olcsóbb elektromos töltőt és azt mondja a spirál miatt csomós a betöltött dohány.Ezért előfordul hogy akkor és ott esik ki a parázs ahol nem is számít rá az ember.Jól töltött cigi végig ég ha leteszed közben és megáll rajta a hamu.Nekem nem éri meg hogy 10 perc alatt x darabot megtöltsek valahogyan.Inkább míg nézem a tv.t s közben töltögetek olyat ami nekem megfelel.
2014. jan. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A kézi töltő nem spirálos? A kézi töltővel jobban lehet tölteni?
2014. jan. 2. 18:35
 7/8 homo ludensz ***** válasza:
Kézi töltőnél előbb utóbb kitapasztalod hogy mennyi az az ideális dohánymennyiség amit gond nélkül belevisz a hüvelybe. Itt nincs spirál csak egy dohánytároló félkör alakú lemez ami bekíséri a hüvelybe a dohányt mikor elhúzod felette a fedelet.Az évek alatt sokféle kézi töltőt kipróbáltam még 100mm.es cigire átállíthatót is.Mindig a leginkább kézhez állót használom.Eleinte én is megkínlódtam,még a régi fajta szétnyithatós tömőrudast is kipróbáltam.
2014. jan. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2014. jan. 3. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!