Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lehetséges lenne Soundsation...

GomalFace kérdése:

Lehetséges lenne Soundsation SFY200-ast színpadképes gitárrá tuningolni szerintetek?

Figyelt kérdés

Üdv! Mivel nincs egyszerre kiadni való pénzem Epiphone vagy (Jesszus) Gibson flying v-re, de nagyon szeretnék egyet, arra gondoltam, hogy egy Soundsation vagy egy Dimavery modell apránkénti átalakításával kihoznék az uszadékfából egy felvállalható gépet, ha lehetséges. Konkrétan csak a fa maradna meg, minden mást cserélnék minőségi cuccra.

Tisztában vagyok vele, hogy elébb-utóbb drágább lenne, mint egy rendes gitár, de legalább apránként kéne kiadni rá a pénzt, nem egyszerre.

Kíváncsi vagyok a véleményetekre és/vagy tapasztalatotokra ezzel kapcsolatban.



2014. dec. 21. 21:05
 1/4 anonim válasza:
Teljesen rossz ötlet. Inkább gyűjts egy használt epiphone-ra. Ha ezt a soundstation-t feltuningolod és egyszer el szeretnéd majd adni - mert előbb utóbb elakarod majd - akkor az életben nem fogsz megszabadulni tőle és csak kidobott pénz lesz. Inkább gyűjts egy rendes gitárra.
2014. dec. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehetségesnek lehetséges, de nem hinném, hogy érdemes.
2014. dec. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Uszadékfa" "csak a fa maradna meg"


Na látod, itt az ellentét.

Amúgy sokan jönnek ilyen kérdésekkel, hogy "színpadképes gitár". De mitől színpadképes egy gitár? De most tényleg. Ha nem hangolódik el két szám közben (amit még a 25 ezres Yamahám se tett meg) akkor nem értem miért nem koncertképes egy gitár.

2014. dec. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most írnánk rá hogy: meg lehet csinálni, csak drágábbra jönnél ki mintha veszel egy Epiphone-t...

Aztán itt belemehetnénk hogy, nem kell azhinni hogy Epiphonokben kevésbé találsz uszadékfa testű gitárt, mint akármelyik olcsó gagyi kínai márkában. Mert nem :)

De végeredményben megintcsak oda jutnánk hogy tökmindegy, olcsóbb és jobb ha veszel egy gyári Epi-t. Vagy valami hasonlót.

2014. dec. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!