Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tudnék magasabbra...

Hubeyka kérdése:

Hogyan tudnék magasabbra énekelni, mint például Ed Sheeran?

Figyelt kérdés
A hangterjdelmem alsó határárt nem tudonám pontosan megmondani F2 az biztos, de szerintem alább is megy az, a felső határ viszont nagyon gyenge E4, de az viszont nagyon fárasztó a trokomnak ha folytonosan olyan magasba énekelek. Nagy erőltetés árán kijön az F4 ,de se az E4, se az F4 nem a legkényelmesebbek, az a kérdésem, hogy hogyan lehetne olyan erővel és kényelmesen pl G4 meg A4 eket énekelni, mint pl Ed Sheeran. Értelemszerűen én is bariton vagyok de egyszerűen nem mennek az olyan magas hangok. Lehetséges, hogy ki tudjam őket énekelni gyakrolással?Ha igen valaki írjon tippeket.

2014. dec. 22. 15:08
 1/2 anonim válasza:
Nem tudom, d tényleg magasra fel tud menni, de te sztem ezzel a hangterjedelemmel nem biztos hogy eléred. Ed vagy így született, vagy tud valamit amit mi nem. xD
2014. dec. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

én úgy gondolom gyakorlással elérhetőek ezek a magasságok egy baritonnak de szerintem mellé szükséged van egy énektanárra és ő tudni fogja milyen gyakorlatokat kell csinálnod

Nekem is hasonló hangom van :)

Van kedved privátba beszélgetni?

2014. dec. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!