Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha én most akarok tanulni...

Ha én most akarok tanulni gitározni akkor feltétlen akusztikussal kell kezdeni, vagy lehet egyből Les Paul elektromossal?

Figyelt kérdés

Halihó.


"hobbit" keresek,és ez valahogy mindig vonzott,de most vagyok úgy ,hogy tellene rá.

2 gitárt akarok venni : Les Paul forma elektromos,illetve egy "sima" elektromos gitárt,nem tudom mi a formájának neve ,de ilyen pl : a cruzer ST-120/BK.

Kérdés,mindenképp ajánlatos akusztikussal kezdeni,avagy lehet egyből a lespaul/cruzer félével?


2014. dec. 29. 14:15
 1/3 Laci7 ***** válasza:
Szia hogyha csak elektromosan akarsz játszani,nincs megszabva,hogy akusztikussal kell,hogy kezdjed a zenélést. Vegyél egy gitárt meg egy normális erősítőt.
2014. dec. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én is elektromossal kezdtem, logikus is volt, metált akartam játszani azt meg akusztikuson értelmetlen lett volna.


legnagyobb hülyeség egyszerre 2 gitárt venni, úgy h csak most kezded.. nem fogod tudni kihasználni úgysem.. akkor már inkább 1 elektromos 1 akusztikus.. vagy akár egy basszus.. de legokosabb lenne inkább minél több pénzt az erősítőbe költeni

2014. dec. 30. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Laci7 ***** válasza:

Na ez az,szóval hülyeség lenne 2 db olcsó kategóriás gitárt venni. Inkább vegyél egy normális Les Pault mert abban 2db humbucher van.Tényleg hülyeség lenne még egy stratocastert venni abban csak single coil pick up van,de a gyengébb fajta Squiert és Cort stratocastert még megéri kipróbálni.


[link]


[link]


[link]


[link]

2014. dec. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!