Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a különbség a western és...

Mi a különbség a western és az elektro-akusztikus gitár között? Külsőre?

Figyelt kérdés
Mármint nagyjából már értem, de kinézetre nem tudom megkülönböztetni őket. Légyszí, ne linkeljetek képeket, mert azzal nem jutok előrébb. Ha valaki el tudja magyarázni, akkor előre köszi.

2014. dec. 30. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:

A kérdésnek így nincs értelme.

Ha a western gitárban van elektronik, akkor az elektro -akusztikus és pont ugyanolyan formájú, mint a western.


Másrészt mindenféle formájú és fajtájú gitárból létezik elektro-akusztikus.


Akkor most mit hasonlítasz mivel?

2014. dec. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Két különböző dimenziót próbálsz összehasonlítani.
2014. dec. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"de kinézetre nem tudom megkülönböztetni őket"

Mert nincs különbség. Túl vannak bonyolítva ezek a fogalmak. Western gitárnak a fémhúros akusztikus gitárt nevezzük.

Elektro-akusztikus gitárnak, a nevéből könnyen kitalálható, azt az akusztikus gitárt nevezzük, amibe van hangszedő építve. Külsőre ugyanaz mint egy sima akusztikus (jó persze látszik rajta az elektronika, de mint gitár, forma, nincs különbség.)

2014. dec. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó, már értem. Csak akkor félre vezetett egy hozzá nem értő személy. Köszi mindenkinek.
2014. dec. 31. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!