Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen (olcsó) gitárkombót...

Milyen (olcsó) gitárkombót tudtok ajánlani? -Olyanra lenne szükségem amit hallani dob mellett is rendesen.

Figyelt kérdés

2015. jan. 3. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Pénz? Stílus?
2015. jan. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

30.000,-

Punk/Rock

Szóval olyan kombóra gondoltam amin van torzított chanel

2015. jan. 3. 16:53
 3/5 Laci7 ***** válasza:
57%

Az a helyzet,hogy akkor csak használtat tudsz venni mert teljesen új erősítőt maximum 15w tudsz venni,ennyi pénzért.Egy akusztikus dob mellé minimum egy 30w tranzisztoros kell.Azért ezeket nézd meg. Az utolsó 30w és elég olcsó.


[link]



[link]


[link]


[link]


[link]

2015. jan. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

Ez egy tizessel drágább, lehet, hogy olcsóbban is hozzájuthtsz használtan:

[link]

Már nem kapni sajnos újonnan, de ez úgy tud ordas hangos lenni, hogy nem torzít nagyon. Kivéve ha torzítod, mert akkor igen. Mondjuk nekem a fekete változat van, lehet, hogy az ezüstön jobban méretezték a volume potit, én az enyémet max 3-asig tudom megsüketülés nélkül tekerni :)

2015. jan. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ez a Fender erősítő nagyon megtetszett megéri az árát :)

2015. jan. 4. 02:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!