Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem jött meg a menzeszem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jött meg a menzeszem, gyógyszer mellett. Csináltam tesztet negatív lett. Viszont közbe van hányingerem. Rendesen szedtem a fogamzásgátlót. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2014. dec. 6. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy fogamzásgátló szedése mellett nem jött meg a menzeszed az normális, ugyanis a tabletta leállítja a ciklusod. Ha a megvonásos vérzés sem jelentkezett, nem ártana felkeresni a nőgyógyászod. Ha a terhességi teszt negatív, akkor vegyél még egyet, és azzal is tesztelj. Ha az is negatívat mutat akkor nagy valószínűséggel nem vagy terhes, bár nem zárható ki teljesen, mert tabletta mellett is becsúszhat a dolog.
2014. dec. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mióta szeded? hány napja kellett volna megjönnie?
2014. dec. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mióta szeded? A teszt már kimutatná,ha terhes lennél,szóval ... Lehet csak felborult a hormonod.


Menj el nőgyógyászhoz,mert lehet valami más gond van!

2014. dec. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
4 éve szedem. Egyik évben 1-szer már kimaradt. Csak most az zavar hogy hányingerem is van. A 7 gyógyszermentes napba nem jött meg,elkezdtem már a következő levéllel.Remélem nincs gubanc.
2014. dec. 6. 14:23
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem is van olykor, hogy kimarad.

csinálj még egy tesztet egy hét múlva.

2014. dec. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!