Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kiben látjátok a legnagyobb...

Kiben látjátok a legnagyobb esélyt, hogy méltóan képviselje hazánkat az eurovizion a dal 30 előadója közül?

Figyelt kérdés
Az én nagy kedvencem Antal Timi, de Bogi, Dér Heni se rossz. Ti kit küldenétek Bécsbe? :D

2015. jan. 4. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Eurovíziónál sosem az előadó számított, hanem az aktuális nemzetközi politikai megítélésünk. Tekintve hogy az a nulla alatt van most, édes mindegy, kit küldünk. De amúgy is tökmindegy, nézd csak meg Conchita Wurstot! Szerintem senki sem büszke rá a világon, főleg Ausztria nem, mégis megnyerte.
2015. jan. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát ezzel azt mondod, hogy mindegy kit küldünk ki, sikertelen lesz ez az évünk az eurovízión, Kállay saunders andrás tavalyi sikerei ellenére???
2015. jan. 4. 13:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen. A szavazás úgy történik, hogy a jelölt országa nem szavazhat a sajátjára, a nagyon távoliak meg nem is ismernek minket. Ezért a szlovák, a román, az osztrák, az ukrán, stb.. fog szavazni ránk. Úgy, hogy én észak, dél és kelet felé most nem merném átlépni az országhatárt, Nyugaton meg nem fogadnak szívesen.
2015. jan. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk erre pont rácáfolt Kállai és Bye Alex szereplése is, mert nagyon sokan, sőt főként olyanok szavaztak, akiknek tetszett a dal.

Sőt Bye Alex dalát még évek múlva is visszahallottam a spanyoloknál.

Szóval igen, fontos, hogy kik a szomszédaink és kivel vagyunk jóba, de fontosabb, hogy jó és fülbemászó legyen a dal, vagy valami olyasmit adjon, amit más nem.

Idei mezőnyt még nem hallottam, szóval nem tudok erről nyilatkozni.

2015. jan. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az Other World és a Karmapolis számai tetszenek legjobban, de sajna egyik sem az az igazi euróvíziós dal. Hogy őszinte legyek, szerintem az idei felhozatal elég gyengére sikeredett. Tavaly András a dal erősségével, azelőtt pedig ByeAlex a szokatlanságával kiemelkedett a hazai mezőnyből. Idén sajnos nem érzem azt a bizonyos pluszt egyik előadó számában sem. Szerintem akkor lenne igazán esélyünk jobb helyezést elérni, ha nem állunk be a sorba és valami valóban egyedit tudnánk kiküldeni Bécsbe. Mondjuk a Kerekes Band összedobna egy szuper lábrázós ethno-funkot. Azzal már volna keresnivalónk odakint
2015. jan. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Senkiben. VARRÓ DÁVID megy az eurovízióra, ő ezt már eldöntötte, és meg is nyeri.
2015. jan. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!