Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 2 éve gitározom, szeptemberben...

2 éve gitározom, szeptemberben váltottam elektromosgitárra, szeretnék megtanulni egy szolót . Tudnátok ajánlani valamit kezdésnek?

Figyelt kérdés

2015. jan. 5. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Yngwie Malmsteen - Far Beyond The Sun
2015. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Na jó, bocsi... :D a Nirvana - Smells Like Teen Spiritnek elég egyszerű a szólója, kezdésnek jó az.
2015. jan. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

RHCP - Californication

Nekem ennek a szólójával volt az első nagy sikerélményem.

2015. jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
0%
hát ezek mind hányingerkeltő "zenék"
2015. jan. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Te is elég hányiger keltő vagy...
2015. jan. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
***inger
2015. jan. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Egyébként én is utálom a Nirvanát, meg az RHCP-t is, de nem az volt a kérés, hogy jó számokat mondjunk (ami egyébként K* RVÁRA RELATÍV, te istenb* szta gyökér), hanem hogy szólókat mondjunk. És mivel nem rég váltott elektromosra, gondolom egyszerűeket szeretne.
2015. jan. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
fade to black első szólója, paradise city első szólója (ez különösen jó mert a szám során többször ismétlődik meg annyiszor ismétled meg, variálod ahányszor akarod), paranoid (bár ez nem a legkönyebb, de nem is annyira nehéz). battlefield főcímdala (neten fönt van a gitár változata, nagyon könnyű és iszonyat jó, főleg ha ismered a játékot is)
2015. jan. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat !:D
2015. jan. 6. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!