Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A közeljövőben várható e Guns...

A közeljövőben várható e Guns N' Roses koncert Budapestre? Vagy mondjak le erről végleg? Nem csak erre az évre gondolok, hanem így a jövőben.

Figyelt kérdés

2015. jan. 11. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem valószínű hogy lesz még valaha...


Kb. 10 éve amikor itt voltak akkor is kifütyülték őket, olyan szenny állapotban volt Axl, kimentek már a korból, sok volt a kokó a 80-as évektől.

2015. jan. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Guns & Roses most is koncertezik igazából és Axl leszokott a késéről, de ez már nem az ami volt.

Axl és néhány bérzenész, akik nagy nehezen el tudják játszani, ami anno Slash tolt.

Ellenben Duff volt itt a saját bandájával tavaly is, Slashnek pedig idén jelent meg egy nagyon jó lemeze Myles Kennedyvel ami szintén turnéra indult, talán eljut hozzánk is.

2015. jan. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze, én sem szeretem már az új Guns N' Rosest, nekem a banda az még mindig a 85-96 közötti emberekből áll. Csak gondoltam adok egy esélyt. Slash koncertjére viszont szívesen elmennék, mert nekem is tetszenek az új dalai Myles Kennedyvel.
2015. jan. 11. 19:47
 4/4 anonim ***** válasza:
g'n'R-t már ne nagyon várj és hidd el jobb ez így mindenkinek , slash koncert se lesz idén nálunk de jövőre talán igen!
2015. jan. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!