Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Aki jelentkezett az ének...

Aki jelentkezett az ének iskolája 3. évfolyamába, kapott már valami visszajelzést mostanában?

Figyelt kérdés
úgy értem, hogy miután jelentkeztem, felhívták anyát, és mondták neki hogy január végén felvételi, és hogy időben szólnak majd a pontos időpontról. Aztán e-mail-en is írtak, de a pontos időről még nem tájékoztattak minket.

2015. jan. 11. 18:43
 1/4 anonim válasza:
Kuldtetek videót? Én is jelentkeztem és nekünk mondtak hogy kell es küldtünk Is aztan mondtak hogy január 29-30-31 es február 1-én lesznek a meghallgatások.
2015. jan. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, küldtem videót, és miután rákérdeztem írták hogy mikor lesz a meghallgatás de gondolom nemkell 4 napig Pesten lenni
2015. jan. 18. 19:30
 3/4 anonim válasza:
Jaa Neem dehogyis csak egy napot kell kiválasztani:) minket felhívtak és kérdezték hogy melyik időpont lenne jó:)
2015. jan. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mostmár minket is értesítettek :) sok sikert neked a felvételihez!!!
2015. jan. 23. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!