Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rap vokál felvételezéséhez...

NONAME36 kérdése:

Rap vokál felvételezéséhez alkalmas berendezés?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve rappelek és úgy vélem megérett a stílusom annyira,hogy megmutathassam országnak-világnak, csak nem tudom pontosan, hogy amilyen ezközöket kinéztem magamnak, azok alkalmasak e a célra?

Előerősítő: [link]

Mikrofon: [link]

Egy fejes (hiszen fülhallgatóval egy picit kontárkodás: [link]

És természetesen vennék popfiltert, állványt, plusz egy régi kottatartóra felszerelnék némi hangelnyelő szivacsot egy régi kottatartóra, amit a mikrofon mögött helyeznék el.. Ezeket félretéve még arra is kiváncsi vagyok, hogy milyen softwarek szükségesek a számítógépemhez.. Előre is köszönöm a segítséget :D



2015. jan. 11. 23:54
 1/3 anonim ***** válasza:
A mikrofon jó, az előerősítő helyett ennyi pénzért viszont inkább valami jobb minőségű külső hangkártyát vennék a helyedben. [link] Ugyanazt tudja, csak közben fel is tudod venni abban a minőségben. A cső meg a kompresszor parasztvakítás, a te szinteden többet árt eleve beleégetni az effektet a vokálba mint utólag VST-zni.
2015. jan. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :D
2015. jan. 12. 16:26
 3/3 A kérdező kommentje:
[link] Van egy hasonló mikrofonom, csak az a problémám, hogy usb-s és nem tudom, hogy milyen módon tudnám rákötni a többi elengehetetlen cuccra
2015. jan. 12. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!