Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki megy a Bécsi One Direction...

Ki megy a Bécsi One Direction koncertre?

Figyelt kérdés
Én nem megyek:(
2015. jan. 14. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Én sem. Szerencsére senki nem kötelez rá, hogy hisztérikus, rikoltozó tinilányok között kelljen hallgatnom 5 futószalagon gyártott kis senkit.
2015. jan. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dreamer_1 válasza:

Én megyek

.:)

2015. jan. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én! Úgy, hogy másnap kompetenciát írok. 12l
2015. jan. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ez aztán nagyon okos dolog volt részedről, kedves utolsó. Gratulálok.
2015. jan. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves UTOLSÓ, szerinted ő tehet arról, hogy ilyen szerencsétlenül jön ki az egész? Ha tudni szeretnéd, másnap én is kompetenciát írok, legalábbis kompetencia szintű nyelvi mérést, és szerintem még jópáran, akik előtte nap mennek a koncertre Magyarországról. Szerintem ez nem változtat semmin, én akkor is elmennék, ha másnap érettségit kéne írnom, vagy vizsgám lenne, ugyanis ezért az életre szóló élményért bármi megéri. A flegmázást meg a beolvasgatást a közeljövőben szerintem mellőzd, mert nagyon sokan utálni fognak ezért, de ahogy elnézem, most sem lehet sok barátod, sőt életed, ha ilyenért szólsz be egy 12 éves lánynak.

Üdvözlettel.

2015. ápr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!