Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudtok olyan Hot16 challange...

Tudtok olyan Hot16 challange videót, ami vicces (mert annyira ülnek a poénok, vagy mert annyira rossz)? :D

Figyelt kérdés
Újonc P.-t, meg Ketiozt ne mondjátok, mert láttam mind a kettőt. Egyébként mind2-nél ültek a poénok :D

2015. jan. 14. 12:18
 1/4 Yoni03 ***** válasza:
2015. jan. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó, ez nem volt rossz :D Valami über gagyi hot16 van, ami annyira rossz, hogy vicces? :D A Zs-kategória mindig feldobja a hangulatomat... :D De az ilyen direkt humorosak is jöhetnek ;D
2015. jan. 14. 19:23
 3/4 anonim válasza:
2015. jan. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
KicsiDope nagyon durva... :D Márkypapa meg annyira nem xar, hogy itt megemlítsük. 3/10, szerintem, én meg max 2/10-re, vagy humorból 9/10-re vagyok kíváncsi :D Márkypapa tud olyan szinten rappelni, hogy bármelyik laikust lerappeli, de igaz, ez még csak hobbiszínvonal.
2015. jan. 20. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!