Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért hiszik még azt hogy a...

Miért hiszik még azt hogy a "szkuvi és baszont" féle "írás" és képek viccesek?

Figyelt kérdés
Valamikor úgy féléve azok voltak, sőt még az előtt is, mikor még nem jött létre a facebook-os oldal, mert haverokkal volt, hogy viccből így írtunk. Oké, nevettem sokat a képeiken, de ma már inkább fárasztanak. Egy 2-3 hónapos hülyeségnek elment, de most hogy már lassan egy éve tart ez a semmirekellő beszéd, és az oldal nagyon idegesítő, hogy a sok tizenegykéthánégy éves gyerekek így írogatnak, és viccesnek hiszik magukat.

2014. jún. 21. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Nem kötelező belájkolni az oldalt, és akkor csak egy-két gyökér megosztásait fogod látni. Nekem is van egy osztálytársam aki egész nap így beszél, nagyon idegesítő tud lenni. Ahogy minden ilyen dolog egy idő után- Nyugi, szerintem nemsokára megunják.
2014. jún. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én alapból nem szerettem ezeket a magyar oldalakat. De a "Dolan" nevezetű oldal isteni.
2014. jún. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!