Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy jövőben valószínűleg...

Egy jövőben valószínűleg megvásárolandó szintetizátor: elmondanátok a köznyelv szintjén, mit jelent a kiírás?

Figyelt kérdés
[link]
2010. febr. 6. 23:26
 1/4 Thurston ***** válasza:

Azt, hogy ne vegyél Casio szintetizátort, mert azok a leggagyibbak az össze közül. :D


Yamahákat ajánlanám inkább.


Amúgy hiába írnám le érthetően, hogy mi mit jelent, valószínüleg úgy sem értenéd, ha még nem találkoztál ilyesmi hangszerekkel. Azt javaslom, hogy amit kinézel, annak a nevét írd be Youtube-ra. Biztosan találsz majd egy csomó bemutató videót.

2010. febr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Zongora billentyűs hangszer

kifejlesztettek egy új hangszín minőséget

ha tudod mi a cpu, akkor rájössz, hogy miért is jobb:d

8 hangpolifóni--- ennyit tudsz egyszerre megszólaltatni a kisérővel együtt. (kevés) de elég

vannak benne különböző hangeffektek (hülyeség az ilyen)

Hajlítókerék nézzél utána xd

Akkor lefogás funkció ez jó, de nem kell ilyen se

Az arpeggiator szerintem egy HANGSZÍN

SAMPLING FUNKCIÓ AZ EGYÉRTELMŰ

tanító funkció, jó az, ha tanuló vagy

audió bemenet lejátsza az mp3 és az auidó zenéket

usb kapcsolat (talán host, akkor belemegy a pendrájv)

pc és mac kompatibilis ez jó lehet gépre csatlakoztatni

adapter--- egyértelmű

2010. febr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Thurston ***** válasza:
Az Arpeggiator felbontja az akkordokat. Dehát azért mondom, ezt most így hábam ondtam el, ha nem értessz a zenéhez, akkor úgysem érted.
2010. febr. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

én azért azt nem mmondanám h nem értek a zenéhez, csak éppen a digitális világban nem vagyok otthon, és egy rohadtnagy zongora ilyen árom rohadtul nem fér el pl az íróasztalomon. mentségül ennyit.

szóval azt mondod a 48 hang polifónia kevés... szted mi az ideális? tudnátok ajánlani nekem dinamikus billentyűzetű szintit? (én pl még a casio ctk 810-et néztem)

2010. febr. 10. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!