Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lehetéges-e 14 évesen Rockzene...

Litium12 kérdése:

Lehetéges-e 14 évesen Rockzenekart alapítani?

Figyelt kérdés

Én lennék a gitáros meg az énekes is (ez attól függ hogy találunk-e valakit aki jobban énekel , akkor vokál lennék) a basszusgitáros most fog baszgitárt a dobos meg még csak mondja , hogy meg fog tanulni dobolni... Meg még lehet még egy gitáros lesz a hangzás érdekében...

Olyan zenét jàtszanák , mint például a Green day vagy a Ramones...

Már írtam számokat is meg minden.... A basszgitárosban bízom , hogy megtanul , de már a dobosban kevésbé...



2015. jan. 16. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha még csak most tanul, akkor nem lesz egyhamar zenekar belőletek.:D Ne hidd, hogy 2 hét alatt rögtön profi válik belőle. Egyébként meg szerintem otthoni kikapcsolódásnak oké, ha zenéltek és próbálkoztok, de én a helyedben inkább a tanulásra koncentrálnék, 14 évesen úgysem fognak titeket sehova se hívni "fellépni".
2015. jan. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudom én is így gondoltam , de , azért kezdtem velük most így "megegyezni" , hogy minnél hamarabb megtanulják a saját hangszerüket kezelni... Azzal is tisztában vagyok , hogy ez nem egy két hét lesz , meg , hogy nem leszünk egyből profi zenekar , de én nem vagyok ez a "nem sikerült ezért feladom" típus... :D
2015. jan. 16. 19:53
 3/11 Garpe ***** válasza:
100%

Lehet, de nagy elszántság kell hozzá (minden korban), hogy legyen is belőlle valami. A Punk Rock műfaj amit kb.: belőttél, kezdő zenekaroknak nagyon jó.

Basszus gitáros, nos az ilyne punk zenéhez elég ha az akkordok alap hangjait játsza (és már holnap zenélhettek)

A dobos az kényesebb ügy, szerintem nézz körbe hátha van valaki. A Punk ma nem veszett ügy, bár szerintem a zenészek nagy rész Metált csinál.

De nekem most van egy oylna érzésem, hogy ez téged érdekel, meg neked tetszik, mivel te tudsz zenélni és mivel te nagyon akarsz. Ezért lehet, hogy rövid időn belül ott hagynak téged ezek az amatőrök.


Másrészt néhány jó tanács:

"So se add fel" James Lowe (Electric Prunes)

"Folyamatosan gyűjtsd be a zenekarodról készült a fotókat, felvételeket" Bill Hay (Painted Ship)

"Jó az, hogy ha haverok, netán barátok vagytok, de az a fő hogy közös legyen a zenei elképzelés" ez tőlem van (Garpe)

végezetül:

"Sose vegyél el sztriptíz táncost!" Valor

(ha valmi kérdésed van szívesen válaszolok írj Privát üzenetet)

2015. jan. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Oksa köszi :D
2015. jan. 16. 20:01
 5/11 anonim ***** válasza:

Éppenséggel lehetséges, csak nem így.

Ahhoz, hogy megalakuljon a zenekar, mindenkinek legalább a szükséges alapokat kell, hogy tudja. Ez mint írták, még évek munkája. Jó esetben mire 18 leszel, már nekiindulhattok a dolognak.

2015. jan. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehetséges csak fölösleges.
2015. jan. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És kifejtenéd ezt nekem , hogy miért fölösleges?
2015. jan. 16. 23:59
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá! Én is 14 évesen játszottam először együttesben.
2015. jan. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 JohniDaren ***** válasza:

Miért ne? Abból semmi bajotok nem származhat ha zenéltek, tudom, hogy közhelyes de a legfontosabb tényleg az, hogy ne adjátok fel, 8-10 évbe is beletellhet míg kisebb hírnevet szereztek, türelmesnek kell lenni.

A dobos miatt meg ne aggódj, van bőven időtök találni valakit.

2015. jan. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sok sikert! :D Semmi sem lehetetlen!!!
2015. jan. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!