Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy kell bandát, zenekart,...

Hogy kell bandát, zenekart, együttest alapitani? Tovább lent-->

Figyelt kérdés
Szivesen belekezdenék egy bandába.Kicsit tudok énekelni zene tagozatos iskolába jártam.az iskola álltal a budapesti operett szinházba is eljuthattam egy verseny folyamán.sokat kell még gyakorolnóm,de rengeteget szoktam énekelni ezálltal fejlődik a hangom is.egy olyan fiatalokat(12-16éves)keresnék akik jártasak a zene világába.én tiszafüren mellett lakok hajdú-bihar megyében.olyan embereket keresnék akik tiszafüred,poroszló,stb közelében él.aki úgy gondolja hogy ő szeretne résztvenni kérem jelentkezzen.14/L

#banda #énekes #gitáros #Hajdú-Bihar megye #eggyütes tag #jász-nagykun-szolnok megye.
2014. júl. 2. 21:02
 1/7 anonim válasza:
61%

Én egy 17 éves srác vagyok, de szeretnélek felvilágosítani, hogy nagyon kemény munka összehozni egy zenekart. Mi is alapítottunk egy thrash zenekart a haverjaimmal, de inkább csak a magunk szórakoztatására játszunk.

Több barátom is megbukott a suliban, mert éjjel nappal gyakorolt. Ez nagy butaság. Nagyon nehéz befutni, és megélni ebből, és a tanulás rovására nem mehet. Én voltam a gitáros, de sokszor nem mentem gyakorolni, mert tanultam. MEg is lett az eredménye mert jó lett az évvégim, a haverjaim meg tanulhatnak egész nyáron.

Értelmes kislánynak tűnsz. Hidd el, nekem a Rock és a Metal az életem, de nem élhetek egy álomvilágban. Idegesítő ezt hallani tudom, de első a tanulás aztán a zenekar. :)

2014. júl. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy megosztottad velem a tapasztalataidat!igen tanulságos.én sem úgy gondoltam hogy akkor éjjel nappal csak a bandával lennék elfoglallva..tudom fontos a gyakorlás.de itt van jelenleg a nyár,és úgy gondoltam hogy most lenne rá időm.tudnék rengeteget gyakorolni.inkáb olyan kis "hobbi" zenekart szeretnék elöszőr.Majd ahogy már emlitetted ha lessz időm akkor komolyabban elkezdeni.rengeteg hiresség a youtube-nak köszönheti hirnevét.egy-egy délutáni összeülésekből lehetne gyakorolni majd késöbb feltölteni a cover vidiket.szerintem.egyébként milyen zenéket játszotok,vagy milyen zenéket szoktál hallgatni?
2014. júl. 2. 21:18
 3/7 anonim válasza:

Már nagyon rég játszottam a zenekarral Metallica számokat játszattunk, meg próbálkoztunk Slayerrel, de abba beletört a bicskánk.:D

Én főleg Rammsteint hallgatok, nekem az a mindenem. De magát a stílust nem szeretem, csak ahogy ők csinálják.

Slayert hallgatok még, Sepulturat, Kreatort, Testamentet, Overkillt, Exodust. De hallgatok lágyabbakat is, Nirvanát, Pink Floyd, Led Zeppelin, Black Sabbath, stb. 14 éves vagy, már nem ezek a divatok nem hiszem, hogy sokat ismernél.:)

2014. júl. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De.egy párat ismerek:)
2014. júl. 2. 21:30
 5/7 anonim válasza:

Örülök neki.

Na szóval fogadd meg a tanácsomat.:) Ha mindenképp zenélni akarsz rengeteget kell érte küzdened. És ha rosszul csinálod simán az utcára kerülhetsz.

Itt van pl a Slayer. Kezdetben úgy lopkodták össze az égőket a koncerthez, úgy törtek be iskolákba, hogy kiragasszák magukról a plakátokat. Nagyon nehéz kikerülni az underground térből. A Slayernek is azért sikerült a leghatalmasabb Thras zenekarává válni, mert bár nem hiszek istenben, de valami remek áldást kaptak, és tökéletesen játszanak. Én egyáltalán nem érzem magamban hogy képes lennék ennyit szenvedni hogy ismert lehessek. Ezek nagyon komoly dolgok ám, akik itt olvassák lehet, hülyének néznek. De én a 17 évemből 17 éve rocker vagyok, és ezen nőttem fel. Igazat mondok, még ha hihetetlen is.:)

2014. júl. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én hiszek neked!és tényleg köszönöm a tanácsaidal!:)
2014. júl. 2. 21:49
 7/7 anonim válasza:
én azt modnom mindenképp kezdj bele! :) én is ennyi idősen csináltam az első zenekarom :) és most zenéből élek!!!! ha csinálsz egy zenekart az nagy bajt nem okozhat! de igaz ami igaz a tanulás rovására ne menjen.
2015. febr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!