Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fesztiváloknak milyen veszélye...

Szelestey Kinga kérdése:

Fesztiváloknak milyen veszélyei lehetnek?

Figyelt kérdés
Idén mennék először fesztiválra és a szüleim nem akarnak elengedni, mert veszélyes. Egy Sziget fesztiválon milyen veszélyek állnak fenn? (még ott se aludnánk csak a koncertekre mennénk)

2015. jan. 19. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Napszúrás, kiszáradás, vagy hogy a napon a megszokottól eltérő módon megüt esetleg az a pár sör, amit megiszol, vagy esetleg az, hogy elfogadsz olyan piát/drogot, amit nem szoktál, baráti nyomásra. Ezen kívül ha nem bírod a pogót, akkor ne menj be, mert a kiálló részeid letörhetnek, de ha például földre kerülsz, felszednek és ki tudsz menni. Úgy nagy általánosságban annyit kell tudni a tömegről, hogy kifelé még a legdurvább tömeg is enged (mint nekünk tavaly a prodigy, ahol olyan szoros tömeg alakult ki, hogy 15 éves fesztiválos rutinnal kezdtem klausztrofóbiába esni), csak befelé tudsz pánikhelyzetbe kerülni. Erőszak, belekötés, ilyesmi nem jellemző. Ja, és ha agresszív vagy, a szekuritisek gondolkodás nélkül megrángatnak, és ha böcsködözöl, meg is vernek, de ez a dolguk, szóval talán ez rendben is van így.
2015. jan. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a prodigy koncert egy húgy volt, pont emiatt. beiskaphatják. Beálltam a koncert előtt 45percel, és odatolakodtak elém, 4en, egy 10cmes sugarú helyen. A koncert közben nem is kellett 5perc hogy lelépjek. :d
2015. jan. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztos azért, mert dugó volt befelé, ott meg lehetett dögleni, ha nagyon akartál :)
2015. jan. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja hogy nem tudok olvasni már megint. 10 négyzetméterest olvastam. Nem kívánt, törlendő :P
2015. jan. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én is rosszul írtam. munka közben gépeltem gyorsan.;d

Na a teljes sztori. 45 percel a koncert kezdete előtt beálltam, már kezdtem unatkozni. tök jó helyem volt, magam is meglepődtem. közép közép valahol. A velem szemben lévő személy és közöttem volt legalább egy megyedkarnyi hely. Pont annyi hogy mindketten élvezzük. A koncert kezdete előtt 5 percel pedig odajött 3-4 olasz haveri kör, és odatolaodtak, LOL. konkrétan az én arcom az egyikük arcában volt, és nem zavartatta magát, dumcsiztak nyugodtan. én meg elkezdtem erősen lökdösni hogy takarodjon már a k. nyjába. Nem történt semmi, vártam koncertig hátha tánci közben változik a helyzet, de csak rosszabb lett és levegőt nem kaptam, így inkább mérgemben leléptem. de nem csak én tettem ezt. eszméletlen sokan voltak akik leléptek koncert közben:D Brutális volt. Még jó hogy stromae koncerten nem voltam, mert ott agyvérzést kaphattam volna:D

2015. jan. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És a drogokkal kapcsolatban mennyi az esélye annak hogy elkábítnanak vagy még rosszabb?
2015. jan. 23. 14:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát bent nagyobb biztonságban vagy ebből a szempontból mint kint bármelyik szórakozóhelyen. Hány éves vagy amúgy?
2015. jan. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha idegenektől nem fogadsz el semmilyen tablettát, sodort cigit, vagy olyan piát, amiben nem tudom pontosan, hogy mi van, akkor semmi esélye, hogy akaratod nélkül bedrogozzanak. Szerintem még biztonságosabb is egy fesztiválon, mint egy szórakozóhelyen.
2015. febr. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. febr. 25. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!