Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mik a fesztiválozás veszélyei?

Mik a fesztiválozás veszélyei?

Figyelt kérdés

Most mennénk először 3 haverommal a Voltra,mind a 3an lányok vagyunk és 16-17 évesek.Egy napig lennénk,és éjfélig.Nem a leivás a cél,hanem az egyik koncerten való részvétel.Mire figyeljünk?Mi bajunk lehet?Biztonsági tippek?

Esetleg tapasztalatok?


2013. jún. 28. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én tavaly voltam a volton szintén egy napra.

Nem kell szerintem semmitől félned, mi minden cuccot a sátorban hagytunk, nem is volt rajta normális zár és nem vittek el semmit.

Arra viszont készüljetek,hogy a kaják ott nagyon drágák,ugyhogy ha tehetitek vigyetek magatokkal!

Lehet egyébként készpénzt betenni egy kis kártyára (ingyen) és így nem kell félnetek,hogy elhagyjátok a pénzeteket!

Egyébként egy fesztivál nem olyan,mint az itteni koncertek,oda tényleg csak jó arcok mennek azért ,hogy jól érezzék magukat!

Jó szórakozást!

2013. jún. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Csak annyi rossz dolgot hallani a fesztiválokról,hogy mik történnek ott..és a szüleim nagyon aggódnak,és sajnos egy picit ezt átragasztották rám is:(

2013. jún. 28. 14:02
 3/9 Lord Keri ***** válasza:

Ne úgy induljatok el mulatni, hogy biztos történik valami rossz! Próbáljatok alapvető óvintézkedéseket megtenni, feltöltött telefon, iratok, pénz mindig legyen nálatok. Komolyabb értéket ne hagyjatok őrizetlenül, és lehetőleg mivel mind lányok vagytok próbáljatok többnyire együtt maradni. Ha nagyon parássak vagytok, akkor még lehet venni olyan kisméretű gázspray-t is vadász vagy fegyver boltokban amit legálisan lehet viselni közterületen is.

Ez is tud egy biztonságérzetet adni, de alapvetően nem a legrosszabbra kell gondolni, de azért nem baj ha az ember körültekintő!

2013. jún. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Veszélyek? Részeg, kanos fickók, kb ennyi :D

Ne igyatok túl sokat, maradjatok együtt, ne vigyetek túl sok értéket, teló legyen feltöltve, kb ennyi.

Egyébként melyik napra, melyik koncertre jöttök? :)

2013. jún. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát mi is tőlük félünk xD

Mi a Thirty seconds to mars-ra megyünk.(már rábeszéltem anyámékat,hogy maradhassunk)

De ha nem megyünk el kihaltabb helyekre,akkor is lehet bajunk?

2013. jún. 29. 21:19
 6/9 A kérdező kommentje:
Illetve fényes nappal lehet valami probléma?
2013. jún. 29. 21:42
 7/9 anonim válasza:

Kihalt hely a VOLT fesztiválon nem létezik :D. Amúgy ne aggódj, arrafelé mindenki jófej, fel se merüljön bennetek hogy bármi történik, én pl. még nem találkoztam semmilyen attrocitással arrafelé.

Egyébként jó szórakozást nektek, talán még össze is futunk :))

20F

2013. jún. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:) Most már kezdek kicsit megnyugodni!

Igen,lehet,hogy majd találkozunk:D

2013. jún. 29. 22:05
 9/9 anonim ***** válasza:

Gázsprayt ne vigyél! Tavaly elkobozták az egyik haveromtól és csak kijövetkor kaphatta vissza,úgyhogy nincs értelme emiatt beszerezni egyet!

Fényes nappal pedig biztos,hogy semmi nem fog történni!

2013. júl. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!