Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lehetséges megtanulni?

Lehetséges megtanulni?

Figyelt kérdés
Régóta szeretnék megtanulni gitározni, de igazából már nem szívesen járnék tanárhoz, megpróbálnám magam gyakorolni és megtanulni, persze nem profi szinten, de azért még is megüssem azt szintet, hogy mondhassam tudok rajta játszani. Mennyire reális ez? Volt már aki így sajátította el? akár más hangszeren

2015. jan. 24. 12:47
 1/7 A kérdező kommentje:
rossz kategória basszus, lehetne javítani?
2015. jan. 24. 12:52
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges. Én sem jártam tanárhoz. Nem is vagyok profi. Magamat elszórakoztatom. :)


(Mindjárt átkerül a jó kategóriába, jeleztem modinak.)

2015. jan. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 miért.én? válasza:

Próbáld ki a "Rocksmith" című játékot. Nem is annyira játék, de nem is olcsó móka.


https://www.youtube.com/watch?v=Pte0UV7vGRw

2015. jan. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi az eddigieket :)

és esetleg arra tudtok tippet adni, hogy milyen gitárral kellene elkezdenem? gondolom nem érdemes egyből túl nagy költségekbe vernem magam

2015. jan. 24. 13:02
 5/7 anonim ***** válasza:
39%

Klasszikus gitáron érdemes elkezdeni, 15 rugó körül kapsz már olyan amin el lehet kezdeni tanulni.


Nagyon ócskát nem érdemes venni mert csak elveszi a kedved.

2015. jan. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ha Rocksmith-el akarsz játszani oda nem való egy klasszikus gitár mivel nem tudod bekötni kábellel a gépbe, ezért én elektromos gitárt ajánlom, de ez már alapból drágább mint egy klasszikus. Még nem is beszélve az erősítőről meg az effektről...
2015. jan. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha kitartó vagy, és van hozzá egy kis érzéked, meglehet otthon is tanulni. Van pár világhíres gitáros, aki így kezdte. És gondolom nem is komoly zenét akarsz játszani! :D Olyanon kezdd el, ami neked tetszik! Sokan mondják hogy akusztikuson kell elkezdni, és ha akarsz utána elektromos, de az hülyeség. Elektromos gitáron sokkal könnyebb lefogni az akkordokat, és keskenyebb is. Ha neked az akusztikus tetszik, vegyél olyat, ha elektromos, akkor olyat. Úgyis azon fogsz tudni megtanulni, amelyik neked tetszik! Ha nem tetszik a gitár, nem is fogsz rajta játszani szerintem.
2015. jan. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!