Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyi idő megtanulni 3D be...

Mennyi idő megtanulni 3D be rajzolni számítógéppel?

Figyelt kérdés
Elszeretnék kezdeni komolyabban a 3D s rajzolással.Kezdő vagyok. Itthon meglehet tanulni? Milyen programot ajánlotok a kezdőknek? Mennyi idő megtanulni?

2014. dec. 4. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Mármint CAD-re gondolsz, vagy sima modellezésre?
2014. dec. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Itthon meglehet tanulni?

Igen

Milyen programot ajánlotok a kezdőknek?

Autodesk 3D Max vagy GMax

Mennyi idő megtanulni?

képességeidtől függ

2014. dec. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat. De hogy lehetne megtanulni itthon? Oktatóvideók vagy hogy? Hát én olyanra gondoltam mint például megrajzolni a szobámat meg ilyenek.
2014. dec. 4. 22:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Youtube -> 3ds tutorial / learn 3d studio / 3ds max for noobs ... keress rá.
2014. dec. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hát abban nem teljesen rajzolsz, szóval először bele kellene olvasnod hogy valójában mit is akarsz csinálni, modellezni.


Úgy érzem hogy sietsz ezzel kapcsolatban. Ilyenkor mindig mosolygok, mivel legtöbben azt hiszik ezt gyorsan meg lehet tanulni, majd kicsit meglepődnek amikor azt mondom hogy ha szorgalmas vagy, legalább 2-3 év mire elfogadható munkát végzel.


Angolul meg kell tanulj.

autocad-et műszaki rajzokhoz használják, alaprajzokhoz, nézet, stb (legalább is az építészetben), azt akkor ajánlom inkább ha építész szeretnél lenni. Egyébként jó ismerni, de ha inkább művész hajlamaid dominálnak, akkor 3ds Max-ot ajánlom.


Youtube tele van videókkal, főleg angol videókkal, de magyart is találsz az elején. Ha ezt szeretnéd csinálni, akkor meg kezdj el tanulni angolul rögtön... egyébként is, angol kell szinte mindenhol ma már.

2014. dec. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tabaki ***** válasza:

Éppen rohanásban vagyok, érdemben nem tudok hozzászólni, de ez az eszmecsere is érdekes lehet a számodra:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..

2014. dec. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2014. dec. 5. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!