Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak szerintem túlságosan...

Csak szerintem túlságosan alulértékelt a kozonség korében a Daft Punk Human After All című albuma?

Figyelt kérdés

annyian fanyalogtak miatta mikor szembeállították a RAM-mal, kozbe meg k.jó: utős, rovid, zúzós, hideg és fémes album ami egy energialoket, légkalapács a dobhártyának.

kész élvezet hallgatni :P

szerintem nagyon alulértékelték anno

imádom ezt az albumot


2015. jan. 27. 00:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, igazából a Daft Punk mindig azt az electrot képviselte, ami annyira nem volt népszerű. Nagyon sokat táncoltunk annnó az Around the Worldre, de az album többi számát el nem tudtuk viselni. Ez ilyen, na, ízlésekben nem lehet senkire se ráerőltetni semmit.
2015. jan. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez egy elég elvont hangzásvilágúnqlbum, ami a közízlésnek nem tudott, és nem is akart megfelelni.
2015. ápr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!