Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Igaz, hogy inget kell viselni,...

Igaz, hogy inget kell viselni, hogy beengedjenek a peaches&cream szórakozóhelyre?

Figyelt kérdés

2015. jan. 27. 18:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem, a múltkor egy úr csak egy autót viselt, és mégis bejutott :)

Viccen kívül, nem, nem kell feltétlenül ing, pólóban is be lehet jutni minden további nélkül, de ugye vannak emberfajták, akiket beengednek, és akiket nem (és ez kivételesen nem rassz szerint történik). Na, ezt úgy kell nagy vonalakban elképzelni, hogy vagyok én, és úgy nézek ki, ahogy. Engem ingben beengednek, de pólóban nem. És vannak olyan kinézésű emberek, akiket egy szemeteszsákban is beengednek. Amúgy hozzátenném, hogy tél van, tehát most az számít, hogy milyen kabát van rajtad, az alapján kell eldönteniük a kint álló szerzetes kinézetű embereknek, hogy beengednek-e.

2015. jan. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!