Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnarok nekemk ajanlani...

Tudnarok nekemk ajanlani netesd oldalakat, konyveket esetleg stb. ahonnan tobbet megtudhatok Oliver Sykesrol a Bring Me The Horizon frontembererol?

Figyelt kérdés

a legjobban igazabol a szemelyisege erdekelne meg az h depis vagy nem ,es h tenyleg meg e akart halni, hipszter e vagy sem meg ilyenek. Lehet h csak pletykak ezek, de epp azert kerdezem mert nem tudom.


A kommentbe is nyugodtan irhattok barmit ami eszetekbe jut rolla. Kommenteljetek pls interjukat, ha van akkor feliratos is johet. Linkeljetek pls valamien oldalakat, kepeket ... barmit ami ezzel kapcsolatos. idezetek is lehetnek amik utalnak a szemelyisegere.


helyesirasomat legyszi ne kritizaljatok.


Elore is koszi mindent



2015. jan. 27. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Legkönnyebb, ha követed twitteren, instagramon; egy csomó mindent fel szokott rakni.

Depressziós volt-e vagy nem, nem tudom, viszont drogfüggő volt, így ebből kifolyólag nem tartom kizártnak + figyeld meg a dalszövegeiket is. Viszont most tuti jobban van már. Van menyasszonya, Hannah, aki marha sokat segít neki :) De egyébként, ha annyira sokat akarsz megtudni róla (?), akkor ott van a wikipédia, meg mit tudom én miféle oldalak vannak még :D Interjúkhoz meg beírod youtube keresőjébe, hogy Oliver Sykes és máris kapsz 5002345 interjút :D

2015. febr. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
csak az a gond h nincs feliratos mert ellégé nehezen értheto
2015. márc. 13. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!