Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nem hiszek a vámpírokban. De...

Nem hiszek a vámpírokban. De sokan itt a gyakorin beszélnek olyanokról, hogy vannak mindenféle klánok, generációk. Csak kíváncsi vagyok. Valaki tud olyan oldalt ajánlani, ahol megtudhatok ezekről többet is (ezekről a klánokról)?

Figyelt kérdés

2014. márc. 7. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


A klános dolgok ebből a szerepjátékból vannak. Biztosan van magyarul is.


Egyébként meg ezt a fórumot javaslom. [link]

2014. márc. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :-)
2014. márc. 7. 17:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Ohh, én hiszek a vámpírokban, szellemekben, természetfölötti erőkben! VAGY IS CSAK PRÓBÁLOK BENNE HINNI! Szerintem tök jó lenne az hogy ha valójában lennének ilyen különleges dolgok! De valószínűleg sajnos egyik sem létezik! Úgy hogy el kell szomorítsalak, nem fog megharapni téged Edward Cullen! :/ :D
2014. márc. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom. Nem is akarom. Csak érdekel a téma, de azért nem vagyok fanatikus.
2014. márc. 7. 20:27
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A fentebb említett link ( a tttweb-es) tartalmaz érdekes dolgokat, magam is böngészem ha az időm engedi.

Elgondolkodtató, hogy talán valóban létezHETnek ilyen lények, akik bábmester módjára, madzagon rángatnak minket.

Az én véleményem szerint lehet benne valami ráció, hiszen a világunk egyes részeit még mindig nem ismerjük, sok ismeretlen faj (növény, állat, ...) vár még felfedezésre.

2014. márc. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Komolyan azt akarod,hogy létezzenek vámpírok meg szellemek? Nem csúszik neked egy kicsit? Gondolj csak bele,hogy léteznek vámpírok. Meddig tartana míg átharapná a torkod stb. Komolyan ember hova tetted a józan eszed?
2014. ápr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nyilván nem szeretném, ha léteznének. De érdeklődő típus vagyok, és ha egyszer kitaláltak ilyen lényeket, érdekel, hogy miket mondanak róluk. Ez a klán dolog nekem új volt, csak megkérdeztem, hogy hol tudhatok meg többet. Eszem ágában sincs egy ilyennel találkozni.
2014. ápr. 3. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!