Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valakinek van platina jegye a...

Valakinek van platina jegye a Violetta live Magyarországi koncertre?

Figyelt kérdés

2015. febr. 1. 11:49
1 2
 1/11 anonim válasza:
Magyarországon kinek van erre pénze?
2015. febr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Magyarországon nem csak szegények élnek.
2015. febr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem van :-)
2015. febr. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Miti 08..

Ne haragudj, de mégis honnan van felesleg 150.000 ft-otok??iszonyú jó anyagi helyzetben vagyok én magam is, de a szüleim tudod mikor adnának ki ennyi pénzt egy koncertre. jelenleg egy akármilyen jegyért küzdök itthon, de nem hiszem hogy össze jönne.olyan jó neked, annyira szeretnék találkozni velük

2015. febr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam,hgy megéri!!! Ez csak egy kérdés volt!!!
2015. febr. 11. 19:53
 6/11 anonim válasza:
Szia! Én platinás vagyok, a 002. Szektor A. Sor 8.székén ülök majd... De csak azért vettem ezt, hogy jól lássak! Találkozni, ha nem muszáj, akkor nem akarok velük!!!
2015. febr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Tinista ***** válasza:
Utolsó. Te is normális lehetsz... Azért vettél 150.000Ft-ért jegyet, hogy jól láss? Nem csak onnan lehet jól látni. Meg találkozni nem akarsz velük akkor egyáltalán minek mész el? Ez egy felesleges pénz kidobásnak tűnik...-.-
2015. febr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ne is mond, pláne hogy elvette a jegyet olyantól, aki tényleng szereti őket is.. :/ez aztán a baromság.vigyél szemüveget
2015. febr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Tinista ***** válasza:
Na ez meg a másik. -.-
2015. febr. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Sziasztok tudjátok elég nevetséges ez sajnos ,hogy ilyen drága egy gyerek koncertre a jegy ! A lányom imádja őket és ennyi pénz nem volt pedig szereti őket nagyon ,el viszem a koncertre bár messzebb leszünk, de ott leszünk ,ezzel vigasztalom őt, sajnos vannak egészségi problémái és ezzel szeretném őt kiengesztelni a sok baj miatt . borzasztó hogy ennyit kérnek el gyerekektől ,hogy lássák azt akit szeretnek :( !! de nem baj megyünk és élmény lesz neki !!!!!!!!!!! Nekünk :)
2015. márc. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!