Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Dalszövegeket hova, ki (k)...

Dalszövegeket hova, ki (k) nek érdemes elküldeni?

Figyelt kérdés
2015. febr. 1. 12:16
 1/1 A kérdező kommentje:
Még anno általánosban egy barátnőm csaj rockbandát akart alapítani, énekelni, zenélni nem tudtam, viszont írtam pár jó szöveget, amik sajnos az idők során elvesztek, mert a bandából nem lett semmi, én meg a barátnőmnél hagytam őket... Azóta is írtam párat, amik nem a legjobbak, szóval a szekrény mélyén kallódnak, de egy ideje folyamatosan jönnek a jó ötletek, csak úgy random eldúdolgatok valami jó szöveget, de le nem írom őket, mert mégis kinek kéne, aztán meg elfelejtem.. Szerintetek érdemes volna szövegeket írni? Egyáltalán hova, kinek küldhetném el? Nem állíthatok csak úgy oda egy énekeshez, hogy bocsi, ezt nem énekelnéd el?... de akkor mégis hogyan működik ez?
2015. febr. 1. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!