Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki el tudna látni éneklési...

LeftBehind kérdése:

Valaki el tudna látni éneklési tanácsokkal?

Figyelt kérdés
Az lenne a probléma, hogy kegyetlen hamis a hangom és nem igazán tudom mit kezdjek vele. Sajnos énektanárra jelen helyzetben nem igazán futja és a neten semmilyen gyakorlatot nem találtam ami a hamissággal foglalkozna, ezért hálás lennék ha valaki tudna tippeket adni

2015. febr. 18. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:

SAjnálom, hogy tőlem tudod meg, de ha ennyire hamis a hangod, akkor nincs sok esély. Minimális készségnek, hallásnak és hangnak kell lenni, ami azután képezhető.


Egyébként meg inkább keress valami építő elfoglaltságot, hivatást magadnak. Nem lehet mindenki megasztár.

2015. febr. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazán köszönöm, de nem azt kérdeztem, hogy NEM tudok megtanulni énekelni. Igazából fogalmam sincs, mennyire hamis a hangom, mivel mások előtt nem nagyon szoktam énekelni, viszont azt tudom hogy valami nincs rendben. Az "építtő jellegű" elfogaltsággal kapcsolatban pedig, hadd döntsem már el én, hogy mivel akarok foglalkozni és mivel nem.
2015. febr. 19. 20:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Rendben. Akkor elárulom, valójában egy rejtőzködő tehetség vagy! Ne add fel, koncentrálj mostantól csak az éneklésre, és hidd el, előbb utóbb be fogsz futni, mint sikeres énekes!
2015. febr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nálad mindig csak 2 verzió létezik?


Tehetségtelen - született sztár

Hobbi énekes - megszállott karrierista


Az még nem jutott el a korlátolt agyadig, hogy talán csak érdekel az éneklés anélkül, hogy az életemet akarnám rá feltenni?

2015. febr. 19. 22:43
 5/5 anonim ***** válasza:
"Kegyetlen hamis a hangom". Ki is írta ezt? Ami nem megy, azt nem kell erőltetni.
2015. febr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!