Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » El szeretnék kezdeni dobolni....

MBS kérdése:

El szeretnék kezdeni dobolni. Bármi tipp, segítség tanács? Bárki meg tud tanulni dobolni vagy kell hozzá valamennyi tehetség is vagy hogy működik ez? Minden érdekelne, árasszatok el tanácsokkal : ).

Figyelt kérdés

2013. okt. 16. 17:07
 1/3 peterlord ***** válasza:
Kell keríteni egy dobtanárt, gyakorolni, és gyakorolni. Tehetség jó ha van, de nem feltétlen szükséges, nem minden dobos tehetséges. A ritmusérzék pedig tanulható, fejleszthető,úgyhogy hajrá!
2013. okt. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tanár felesleges, sőt nekem idegesítő volt, így inkább megtanultam egyedűl...
2013. okt. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A legtöbbeknek nincs igazán szüksége tanárra,én is magamat "tanítottam meg" gitározni.:)

Tanárral sokkal nehezebb minden.Magadba tanulj és jobban kifogod majd ismerni a dobot és lassabban is tudsz haladni,alaposabban kitapasztalni a dolgokat.

2013. okt. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!