Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok a hangomról?

Mit gondoltok a hangomról?

Figyelt kérdés

[link]

Ez lenne az. Az én személyes vélemény az, hogy csúszkál és hamis. De kiváncsi lennék mások véleményére. 13/f



2015. febr. 19. 18:44
 1/9 A kérdező kommentje:
személyes véleményem*
2015. febr. 19. 18:46
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom érdemes-e valamit kezdeni vele mert iskolában sokan dícsérik.(igazából nem nagyon értem miért)
2015. febr. 19. 19:35
 3/9 fruzsikaaaaaa ***** válasza:
Szerintem szép fordulj vele tanárhoz és a kis csúszásokat meglehet oldani (amik tényleg nem nagyok és alig lehet hallani ) jó basszus (mêly ) és kevés előadónak van ilyen hangja
2015. febr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát.. köszönöm..:)
2015. febr. 20. 19:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó! Én 18 vagyok, nem vagyok hamis, ergó tisztán éneklem a hangokat, de viszont nem élvezhető a hangom. A tiéd viszont nagyon is az, érdemes lenne foglalkozni vele.
2015. márc. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.. De nálam ezek szerint pont fordítva van, mert totál hamis vagyok..:)
2015. márc. 7. 17:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Abszolút nem, félreértettél! :) Ezek a kis csúszkálások gyakorlással tökéletesíthetőek.
2015. márc. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Imádom a hangodat*--* nekem személy szerint nagyon tetszik :)
2015. ápr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nagyon szép a hangod, érdemes lenne képezni!!!
2015. ápr. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!