Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen zenéket hallgattok?...

Milyen zenéket hallgattok? Milyen zenéket ajánltok nekem?

Figyelt kérdés
Szeretem: John Legend-All of me, Sia- Elastic heart, Sia- Chandelier, P!nk- Just give me a reason, Adele zenéit, Katy Perry dalait.
2015. febr. 21. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
2015. febr. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kedves első, egy picit visszavehetnél ebből a roppant "kulturált" stílusból.

A kérdésre válaszolva: szerintem neked a mai divatzenék tetszenek a legjobban, olyat pedig bárhol találni, nézz tévét, gépezz, ezer ilyenbe fogsz majd botlani.

2015. febr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%

első vagyok, és csak üzenem hogy ez legalább zene!!!!

mivel képes érzéseket kiváltani a normális emberekből mint pld. én

nem úgy mint a semmit mondó dubbstepp mikor fél óráig ugyan az a 5z@.ros ritmus szól.

2015. febr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

még mindig az első vagyok, ezeket ha érted akkor rájössz hogy értelmes zenék:

https://www.youtube.com/watch?v=ZBr8Zt2eS9o


https://www.youtube.com/watch?v=-GvA00gUpgo

2015. febr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te teljesen félreértettél. Úgy csinálsz, mintha én a mai divatzenéket hallgatnám. Nem magamnak, hanem a kérdezőnek kellett ajánlanom, ezért értelemszerűen nem a saját zenéimet fogom ráerőltetni.
2015. febr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: gyűlölöm ezeket a fajta zenéket. Lehet, hogy te szereted, de én nem.

Mindkét válaszoló válaszát köszönöm,

2015. febr. 24. 20:43
 7/7 anonim ***** válasza:

oké.. ezen nem kellett volna vitatkozni xd de amúgy sztem az összes zene elégé katasztrofális amiket ide linkeltetek. Bár én nem akarok senkit megbántani:) kinek mi a stílusa. Nekem ezek jönnek be:

- drum and bass

-ambient

-industrial

- indőnként dubstep

- sokfajta eletronikus zenét

kedvenceim: Lulu rouge, Kúra, Massive attact, Bassnectar, Born in flamez, Wolfsheim, Rammstein, Kursa, Björk, Culprate,Laibach, Aphextwin, Die Antwoord, Faithless,Lamb, Phutureprimitive, Daniel Lopatin, Max Cooper, Etherwood, ..még sok hasonló, de most így ezek jutottak eszembe.. meg időnként magyart is mint: Kaukázus, Bëlga

15L

2016. márc. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!