Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik elektromos gitárt...

Melyik elektromos gitárt vegyem meg : egy Jackson JS11 Dinkey vagy egy Squier Bullet Strat-ot?

Figyelt kérdés

2015. febr. 23. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Bulletem van, a másikat nem ismerem. Szerintem a Bullet jó kis kezdő gitár, nem kell valami nagyon extrára számítani de az árához képest nagyon jó választás, elég kényelmes és szép hangja van.
2015. febr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Attól függ milyen zenét akarsz játszani? Ha keményebb műfajokat akkor a Jacko, ha lazábbat akkor SSS bullet, ha meg valamit félúton akkor HSS bullet.
2015. febr. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Es milyen erősítőt vegyek?Néztem egy Feder Champion 20-t kezdőknek megéri?
2015. febr. 24. 13:46
 4/4 anonim ***** válasza:

#2es jobb lenne nem dobálózni itt hülyeségekkel.Oké hss,sss de most az hogy lazább műfaj meg keményebb műfaj és köztes azért nem ilyen egyszerű.

Nos,én azt mondom hogy ha teheted nézd meg élőben a gitárokat,vigyél magaddal hozzáértőt vagy egyszerűen kérd ki a hangszerboltban az eladó tanácsát.

2015. febr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!