Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jó ez a hangrendszer? Megéri...

Jó ez a hangrendszer? Megéri megvenni.

Figyelt kérdés
Itt a link: [link]

2015. febr. 24. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mire akarod használni.Otthonra ,játszadozni,kisebb házibulikhoz megfelel.
2015. febr. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!!Csak otthoni használatra és játékra.
2015. febr. 24. 17:30
 3/9 anonim válasza:
Kínai sz@r!
2015. febr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

50 000 ft-ért mit vársz tőle? Ha őszinte véleményt kérsz, akkor csak azt tudom mondani hogy sz*ar. Egy dolog van benne, ami érhet valamit, az maga a láda kibelezve, de lehet még az sem.


Kb. itt kezdődik az, amire már azt lehet mondani hogy jó és ez darabár nem párban erősítővel: [link]

2015. febr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nézd, mit mondjak, szépen szólva ez gagyi. Na most nem is olyan nagy lenne az igénybevétel, ennyi pénzért nem lehet sokat elvárni. Profi hangosítás valóban ott kezdődik, amit linkeltek már.

Te döntesz, lehet, hogy megfelelne.

Én azért meggondolnám használtan nagy hi-fi erősítőt, meg nagy hi-fi hangfalakat és az szebben szólna.

2015. febr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És akkor milyen hangrendszert vegyek max 50000ft-ból?
2015. márc. 7. 11:48
 7/9 anonim ***** válasza:

ha csak otthonra kell, akkor miért akarsz PA-nak nevezett sza*rt venni, amit linkeltél az az, de ezt már fentebb írtam. Otthonra, szobába ilyet nem vesznek mert nem arra való.


50 000 ft elég karcsú, de ez megfelelő volna neked és ami a legfontosabb, hogy ez élvezhetően szól:


hangfal: [link]


erősítő: [link]


Azt pedig soha nem feledd hogy a hangerőt nem feltétlenül a teljesítmény határozza meg! A kínai 500W és 1000 W-os hangszórókat, hangfalakat egy komolyabb 50-70 W-os hangfal messze felülmúlja.

2015. márc. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!! Még ezt az aktív hangfalat néztem : [link] Szerinted ez jó??
2015. márc. 8. 10:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Figyelj! Elmagyarázod nekem hogy te szobába miért akarsz PA utánzatú hangfalat venni? A PA rendszerek nem szobába valóak, hanem hangosítási célokra, kül vagy beltérre, hogy beordítsák a teret. Ezek az utánzatok üvöltenek mint a bolond, de egy élvezhető hangot nem képesek kiadni. Nekem is van JBL PA szettem, de azokat nem használom szobába mert arra a célra szarok, nem arra valóak, pedig azért a JBL meg a Skytech ég és föld. Szobába azok a hangfalak valóak amit linkeltem.
2015. márc. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!