Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Digitech DDM Death Metal...

Digitech DDM Death Metal pedált gitárkombóra is rá lehet kötni, a clean csatornát használva? A kombó egy szobai Cort CM10G

Figyelt kérdés
Az alap torzítás ugye nem a legjobb, ezért erre a pedálra gondoltam hozzá, és később is tudnám használni, ha erősítőt cserélek.

2015. febr. 26. 12:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy normálisan válaszolj, vagy ne válaszolj, hülyegyerek. Ez tudja bennem felnyomni bennem a pumpát, mikor valaki nagyon viccesnek hiszi magát, például egy ilyen mikrosütős poénnal.
2015. febr. 26. 13:15
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze,rálehet...

De vigyázz!

Az olcsó torzítók nagyon zajosak néha(tapasztalatból mondom)

Jól kell bánni a gainnel és a volume potikkal.Nekem joyo extreme metal effektem van,a legjobb,hogy rendelkezik boosterrel

2015. febr. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kérdésre válaszolva:Igen, rá lehet kötni. A lényeg hogy tényleg akkor vedd meg ha kipróbáltad.Megkérdezhetem honnan veszed?


Előzőre reagálva:

Ez a zajos dolog gitár, kábel, (jelen esetben) kombó és pedál beállítás kérdése is. Például single coillal jó hogy zajos... Továbbá nem egészen tartom hitelesnek allitasodat. A pedál, amit használsz igen olcsó.

Ha a fenti állítást mondod, akkor elég érdekes hogy nem valami tisztességes jobb pedált használsz.

A booster funkció említését meg tényleg nem értem hogy jön ide.

2015. febr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miből szurted le,hogy single coilos gitárom van?

A vintage v100asomon elég kevés single coil található...

2015. febr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, azt akartam vele mondani, hogy az is lehet oka, de oké ha neked nem az van
2015. febr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindent. Neten néztem ki, a hangszerdiszkont.hu-n. Utána néztem youtube-n, néztem róla vidiket, és nem nézett ki rossznak, de yoyo metal pedalokat is néztem, a kettő között vacilálok
2015. febr. 27. 19:54
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja, és a zajra vissztérve, reménykedem benne, hogyha még olcsó is, kevésbé zajos, mint a kombón lévő torzító csatornát használva, mert az tényleg elég zajos, pont ezért gondolkodtam pedálban
2015. febr. 27. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!