Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az gáz hogy 2 éve kezdtem el...

Az gáz hogy 2 éve kezdtem el Tokio Hotel lenni? 14F

Figyelt kérdés
Gáz hogy egy 14 éves fiu szereti a Tokio Hotelt?Meg..az állítják hogy régebben jobbak voltak,hát szerintem is de még mindig birom őket.Szoval az nem b_zis hogy birom őket?Osztálytársaim nem itélnek el.

2015. márc. 3. 17:17
 1/6 anonim válasza:
Én azt mondom, hogy hallgass olyan zenéket amik neked tetszenek, és ne foglalkozz azzal hogy mások mit szólnak hozzá. Én pl. szeretem a metált, és komolyzenét is, és leszarom ki mit szól hozzá. A zene nem kor és nem függő. Egyébként a TH-nak szerintem is régebben jobb számai voltak.
2015. márc. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyat hallgass amit neked jó érzés hallgatni. Én 10 éve is szerettem a Tokio Hotelt, most is szeretem. Volt aki piszkált miatta, mert neki meg nem tetszett, de az ilyenekre ne hallgass. Pont az lenne a gáz, ha nem a saját ízlésed szerint választanád ki hogy milyen zenét hallgatsz, hanem "mennél a birkanyájjal" és azt hallgatnád amit divat hallgatni.
2015. márc. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az előttem szólók már mindent elmondtak... :)) 18/L
2015. máj. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Teljesen jó zenét nyomnak, rengeteg együttes tagjai viseltek sminket mégis kritizálták, nem tudom miért, de már ez elmúlt. Szerintem tök jó számokat adnak elo, jó szöveggel, témákkal, dallamosak meg minden és egyedi a stílusuk. Ma tele van mindenféle bénával, semmire nagyképű bohóccal az zeneipar, felszínes és buta számokkal, azokat valahogy senki sem kritizálja. Szerintem csak sok volt az irigy, hogy buktak rá a fiatal csajok...
2015. jún. 25. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Semmi baj nincs a Tokio Hotellel !! én 8 éves korom óta hallgatom , most vagyok 15
2015. aug. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4 éve vagyok Tokio Hotel fan.Kedvencem Tom,egyszerűen imádom.Engem a suliban nem piszkálnak miatta,csak a 11 éves öcsém:D De ö nem tudja mi is az a zene,mert ezek a mai fosok...Pfff..minden csak nem zene;) 14/L
2016. jan. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!