Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mitől lehet az, hogy megváltoz...

Mitől lehet az, hogy megváltozott a zenei izlésem?

Figyelt kérdés
Régen 50 Centet, Wiz Kalifát, Biggie Smallst és hasonló amerikai rappereket hallgattam, mostmeg Skilletet, Paramoret, Tokio Hotelt...

2015. jan. 15. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy tűnik mintha megváltozott volna. :D
2015. jan. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogy érted ezt? Szerinted a néger rap és az emo bandák között semmi különbség sincs?
2015. jan. 15. 20:06
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Megjavult a zenei ízlésed!!! Ez csodálatos!!! Barcsak mindenki lemondana azokról a számokról amiket végig dumálnak és nem is énekelnek benne.
2015. jan. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

szerintem attól függ történt e azóta valami nagyobb változás vagy az életedben, vagy körülötted. bármi befolyásolhatta igazán, mert én mondjuk ha esik az eső szeretek rock zenét hallgatni, ha télen elkezd sütni a nap nyári pop zenét hallgatok meg ilyenek :D szóval ez változó. kit mi befolyásol. szerintem kezdj el gondolkozni, hogy mik történtek veled mostanában, ami ilyen változás felé vitt.

u.i.: amiket most hallgatsz, azok is nagyon jók ;)

2015. jan. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Annyi biztos hogy jó irányba változott az ízlésed. :)
2015. febr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Régi kérdés.De a Skillet nem emo.
2017. márc. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!