Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy lehet hogy alig ismerik...

Hogy lehet hogy alig ismerik Diot?

Figyelt kérdés
Az összes osztálytársam közül senki sem ismeri, pedig sokkal jobb volt mint a mai énekesek nagy része, véleményem szerint a Dio bandája jobb volt mint a Metallica.

2015. márc. 7. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem konkrétan őt ismerik kevesen, hanem a régebbi hard rock/heavy metal az, ami mostanában nem olyan népszerű. Azért a Black Sabbath annak eléggé alap, aki ilyesmi zenéket szeret, csakúgy, mint Blackmore-ral közös munkái vagy a szólóprojektjei. Gondolom az sem segít az ismertségén, hogy ő már nem a Földön szolgálja az ördögöt, a Metallica viszont aktívan koncertezik.
2015. márc. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ha megnézed akkor szinte sehol sem ismerik őt, még a saját bandáját sem ami még 5 éve is futott, ha megnézzük akkor több régi nagy banda is milyen népszerű mint pl: Michael Jackson, de őt szinte senki sem ismeri pedig (ha jól tudom) befolyásolta a metál zene alakulását, és több ember életét megváltoztatta, és még a nagyok közül is néhányan miatta kezdtek el zenélni, pedig Dio szerintem a világ egyik legjobb énekese volt, és az a szomorú hogy ma már szinte mindenki ismeri justin biebert aki sehol se lesz 3 év múlva de mos mindenki róla beszél, amikor Dionak 53 éves pályafutása van és ma már alig ismerik, facebookon meg szinte alig van likeoloja, és amíg Dio halála megrázta a metál rajongókat és a metál énekeseket, addig bieberre halála napján szinte senki sem fog rá emlékezni és a műfaj rajongóit sem fogja megrázni a dolog, és amíg Dio legenda lett addig bieber és hasonlókra senki sem fog emlékezni.
2015. márc. 7. 23:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Meg kellene már érteni, hogy a rock és a metal rétegzene.

Akik ezt szeretik, azok ismerik Dio-t, akik meg nem azokat meg nem is érdekli.

De nem is kell. Mindenki azt hallgat és szeret, amit akar.

Dio még nem kötelező az iskolai tananyagban, tehát nem is kell mindenkinek ismernie.

Az meg, hogy melyik a jobb a Dio, vagy a Metallica, az ízlés kérdése, de nyilván Dio az aki előbb kezdte és tényleg nagyon sok emberre hatással volt.

Ahogy a Metallica is, csak egy kicsit más műfajban, máskor és másként.

2015. márc. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó, azért szerintem nem a Facebook-likeolók számában kellene mérni egy zenész elismertségét. Az ilyen JB kaliberű vicceknek persze, hogy van egy csomó rajongója, de a zene alakulására körülbelül 0 hatással lesz, míg Dionál ugyanez nagyobb pár nagyságrenddel. Az a helyzet, hogy én szinte örülök neki, hogy a normálisabb zenék nem folynak a csapból, hadd legyen az annak a jutalma, aki egyáltalán veszi a fáradságot, hogy keressen olyan zenéket, amiket szeret, és nem csak benyomja valamelyik mainstream rádiócsatornát.
2015. márc. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24%
hát igazából én is csak annyit tudok róla, hogy bejgliben finom
2015. márc. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Ez elég rossz tréfa volt. Egyébként a kérdésre válaszolva, én ismerem és szeretem a zenéit, mert nagyszerű énekes és dalszerző volt.
2015. szept. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!