Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Már többször nekifogtam, hogy...

Már többször nekifogtam, hogy könyvet írok és eddig 1 már majdnem készen áll. Most nemrég nekifogtam egy A4-es füzetben egy új könyvnek. Eddig 40 oldalt írtam. Most azonban kezd ötlethiányom lenniKérlek adjatok tanácsot:Mi legyen s a további sztori?

Figyelt kérdés

Kérlek nagyon durva,túlzó dolgokat NE küldjetek,mert nem segít rajtam.

A főszereplőnek van egy macskája,5-en barátnőkés van két borzalmas unokahúga,remélem segítség.

Válaszaitokat várom!

Mi legyen a sztori?


2009. szept. 10. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
szerelem, majd annak az elmulasa, esetleg ujra ebredese....mondjuk bekavarhat a ket unokahug(vagy az egyik)...megdogolhet a macska...nemtudom:D
2009. szept. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem muszáj könyvet írnod, ha nincs hozzá ötleted! :D


Amúgy meg már senki nem papíron/tollal írja a könyvét, hanem a számítógépbe, szövegszerkesztővel, mert az könnyen módosítható, átírható, ha papírra írod, mindig át kell(ene) írogatnod, minden módosításnál...


Ha mi adunk neked ötletet, az már nem a TIÉD lesz, milyen regény lesz az?!

2009. szept. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Főszereplő beleszeret egy fiúba, aki történetesen az unokahúga volt barátja.. Ettől persze nagyon kiakad.. És beakar kavarni nála! És amikor kiderül, hogy az unokahúg még mindig szerelmes a fiúba kitör a teljes káosz.

Ő rámászik a srácra.. a srác igazából szerelmes kezd lenni a főszereplőbe, de ugye mivel pasiból van a biztosra megy vagyis az unokahúgra.. Ettől a főszereplő teljesen össze törik és már nem is barátkozik a sráccal, nem bírná ki őket együtt látni... A srác ezt észre veszi és elmegy a fősz. házához egyik este.. kihívja beszélgetni, ezt szinte minden este megismétli.. Akkor már tudja, hogy teljes szívvel őt szereti, de az unokahúg megzsarolja, hogy minden mocskos szennyest kitereget róla ha elmeri hagyni.. Stb.. Stb.. Stb.. Evvel el lehetsz egy darabig.. Mindig új és új dolgok jutnak majd eszedbe..

2009. szept. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak a saját ötleteidet írd le. Ha most nincs akkor hanyagold egy kicsit a témát. Addig olvass más könyveket, hátha támad vmi jó kis ötleted. De arra nagyon vigyázz, hogy ne másolj le semmit, mert az elég gáz.
2009. szept. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!