Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Késő lenne elkezdenem 15...

Késő lenne elkezdenem 15 évesen zongorázni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a zenét imádok énekelni,és apukám gitárjával néhány akkordot le játszani csak úgy mint zongorán.Egyszerűen úgy érzem ki tudnám fejezni vele és mindig jobb kedvem lesz tőle.:) De különösebben nem tanultam zenét. Nem tudok hangszeren játszani sajnos:(

Pedig szeretnék,de anya szerint a gimi mellett nem tudnék tanulni.Szerintetek?Elkezdjem?



2015. márc. 9. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kezd el :) persze ha nem erzed tul soknak a suli mellett...

En is akarok zongorazni vagy dobolni :D tudom hogy nagyon kulonbozik a ketto de engem ezek vonzanak :D

2015. márc. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokan tanulnak valamilyen hangszeren gimi mellett (anno én is). Szerintem, ha érdekel, mindenképpen próbáld ki, aztán ha úgy érzed mégsem neked való, vagy túl sok időt elemészt, abba tudod hagyni.
2015. márc. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 10inchhero ***** válasza:
A zongora mondjuk pont necces, nem egy gitár, hogy a hátadra csapod és lesz, ami lesz, sem árban, sem méretben. De nem, nem késő, én 17 évesen kezdtem basszusgitározni, aztán 3 év után anyagi okok miatt abba kellett hagynom. Most elkezdtem gitározni 21 éves fejjel :D még kevés szabadidő mellett is lehet lassan, hobbi szinten fejlődni.
2015. márc. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem kezd el, én is gimis vagyok és zongorázok meg hegedülök. Nekem legalább is nem nehéz a suli mellett, mert szeretem mindkét hangszert.
2015. márc. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem a zongora a legegyszerűbb hangszer, ha zenesuliba nincs időd járni, akkor keress egyszerűbb kottákat, először 1 kezes aztán 2 (+ vannak külön kották 'zongoraiskola' címmel. én abból tanultam mikor tanultam. nagyon az alapoktól kezdi, ha túl egyszerű lapozz bele) Írták h nehezebb, mert drága és nagy. Ha zenesuliban tanulsz ott van, tehát nem kell magaddal vinned, otthonra pedig jó a szintetizátor. Ha meg már jól megy és komolyabban is gondolod akkor esetleg egy zongora. Bár a soraidból kiindulva, lehet hogy van is zongorátok otthon. Szóval sose késő:))
2015. aug. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!