Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért örvend a Nickelback...

Miért örvend a Nickelback ekkora utálatnak a rockzene szeretők körében?

Figyelt kérdés

Nyilván nem egy űberkemény metálbanda és maga a zenéjük sincsen túlbonyolítva, de nem is kell minden rockzenének ilyennek lennie. A Nickelback zenéje szerintem egy egészséges pop-rock, néhol kicsit keményebb hangzással.

Miért kapják ennyire az ívet, mintha valami hallgathatatlan sz*r lenne? Vannak ennél sokkal vállalhatatlanabb "rockzenék" is szerintem.



2015. márc. 10. 17:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Nemtom.
2015. márc. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%
Mert műanyag és mert utánzat.
2015. márc. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez mindent megmagyaráz.

https://www.youtube.com/watch?v=IfB_K4RGtDo

Azért, mert régen egy tökös rockegyüttes volt, mostanra viszont teljesen az eladhatóságra mennek, ezért teljesen átmentek tucatpopba.

2015. márc. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
1%
azért, mert egy nagyon gagyi banda, amit a jóízlésű emberek kapásból rühellnek DE a rockerek viszont azért, mert ők még szarabb zenét hallgatnak. csoki!
2015. márc. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Utolsó, azt hiszem téged válaszra sem méltatlak... fogalmam sincs milyen istentelenül szonb lehetsz, ha képes vagy konkrétan leszarozni a rockzenét.


A She Keeps Me Up amúgy csak egy kísérletezős dal, nem tudom miért kell egyből farkast kiáltani, ha egy banda egy dal (vagy legalább egy album) erejéig eltávolodik a régi, jól bevált recepttől és kipróbál valami újat.

Sokan elfelejtik, hogy a zenélés és a dalírás nem olyan kétkezi munka, mint mondjuk egy favágás, ahol az ember mindennap kimegy az erdőbe, kivág X mennyiségű fát és kész is van!

Ez egy bizonyos fokú művészet és a művészetet az határozza meg, hogy az alkotó(k)nak mihez van most épp ihlete. Ha ők arra éreznek kedvet, hogy kipróbálják magukat ilyen funky stílusban, akkor kipróbálják magukat funky stílusban. Senki ne higgye azt, hogy ne tudnának ugyanolyan "tökös rockzenét" játszani, mint az első albumaikon, csakhogy azt valószínűleg már a fásultság érzete lengené körbe.

2015. márc. 11. 17:06
 6/12 anonim ***** válasza:
17%

nagyon butuska vagy :D

a rockzene jó, de azok, akik a nickelbacket szarozzák, 90%-ban még gagyibb zenét hallgatnak. szövegértés, hajrá!

2015. márc. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
amúgy nagyon megható, amit a drága nickelbackről írsz, hogy ők mekkora művészek és milyen nagy kísérletezők, de arról azért ugye már hallottál, hogy az ilyen kaliberű popzenekaroknak, mint a nickelback, általában egy producer rakja össze a számaikat pontos piackutatás után. nem bartókról meg schönbergről van szó, nem is hendrixről meg a soft machine-ról.
2015. márc. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Jó, most már leesett, de így újraolvasás után se csodálom, hogy félreértettem. Elég hülyén van leírva.

Fogalmazás, hajrá!

2015. márc. 11. 23:20
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak metált hallgatok, de meglepődtem amikor hallottam a közutálatról - szerintem egy közepes, olykor hallgatható zenekar, semmi extra, de biztos nem annyira rossz mint a pop meg diszkózenék.
2015. márc. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

mert menő utálni. azért.

valaki egyszer kitalálta hogy utálni kell a többi barom meg követi. Mindenikek van véleménye, különböző stílusa van mindenkinek oké, de gyűlölködni nemtudom miért kell.

2015. márc. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!