Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az énekelni tudás egy velünk...

Az énekelni tudás egy velünk született tehetség vagy meg lehet tanulni? Mennyit lehet javítani rajta?

Figyelt kérdés

Az a fajta vagyok, aki jól meghallja a legapróbb hamis részleteket is, magamon is! Úgy gondolom, hogy nagyjából tudok énekelni, azonban inkább átlagosnak mondanám magam(ha fogalmazhatok így, egy xfaktor válogatón szerintem egy jó, betanult zenével kapnék 1-2 igent, de nem kerülnék be).


Fütyülni szinte bármit elfütyülök, akár ugyan azon a hangszínen is.

Hangszínemmel kapcsolatban, nekem igazából nem tetszik, sőt inkább azt mondanám, hogy nincs énekes hangom.

A való életben szerényebb srác vagyok, mélyebb a hangom, de erőtlen és kiabálnom sem egyszerű, egy nagyobb társaságban vagy buliban gyakran visszakérdeznek az emberek, hogy mit mondtam, mert nem hallanak...


Mindezek ellenére azt mondom, hogy a hallásom jó és szeretnék nagyon megtanulni énekelni! Van rá esély?

20 éves vagyok!


Beszéltem olyan emberekkel, akik elvégezték a színművészetit és azt mondják, hogy MINDEN tanulható és ott csodákat szoktak tenni az emberekkel.


Nos, aki érintett ez ügyben, esetleg ilyennel foglalkozik, mind tanár, mind énekes, tudna nekem segíteni ebben a pár kérdésben?


Meg lehet tanulni énekelni? Ha igen, mennyi idő, mire elérünk egy jobb szintet?


2015. márc. 12. 16:51
 1/1 anonim válasza:
Megallapitottak, hogy egy kevesbe vagy egyaltalan enekelni nem tudo soha nem fog megtanulni ugy enekelni, ahogy egy jo eneles. Szoval ez velunk szuletett
2015. márc. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!