Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek Eminem paranoiás?

Szerintetek Eminem paranoiás?

Figyelt kérdés

Úgy értem egy csomó dala van arról, hogy úgy él mint egy börtönben, hogy nem hagyhatja el a házát, stb. Értem én, hogy ő egy sztár és ezért sokan megrohamoznák, mindenki autogrammot meg pacsit akarna, de azért nem túlzás emiatt (szinte) folyamatosan a házban maradni? A "Fine line"-ban arról rappel, hogy milyen jó lenne csak úgy járkálni egy boltban. Azért sok nagy sztár van, akik simán elmennek a szupermarketbe, moziba, stb.


Szerintetek ő nem tudja pszichésen kezelni a rajongókat, vagy valóban rákényszerül erre az életmódra?



2015. márc. 14. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
hát, ha paranoiás, akkor ejj de tudom sajnálni. szar lehet, hogy mindenhová limuzinnal kell járnod és száz dolláros bankókkal kell segget törölni. ráadásul külön takarítónő kell, hogy felporszívózza a felesleges kokaint a kégliben.
2015. márc. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Sok sztár van, de ő Eminem..:) Tegyük hozzá hogy elég durva drogproblémákon van túl..Az életében nem nagyon volt lehetősége megtanulni bízni az emberekben..Elég sok szart kapott...Nemsok sztár jön olyan szarból mint Ő...Te meg f*** első... azt se tudod miket beszélsz, nem csak a limuzinokról meg a pénzekről szól ez...
2015. márc. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem mindenki tudja ez kezelni. Én tuti üzletelnék meg ilyenek. Amúgy mindenhova testőrökkel mennék, kigyúrnám magam rendesen annyi pénzéből, vennék Hummert is meg Lambot. Mindegyiket beszereltetném golyóállóra, meg géppuska állást is raknék a SUV-ba. Meg lenne ilyen csillogós műanyag felnim amitől mindenkinek káprázik a szeme. Ja és már csak azért a nyakamba pakolnék egy pár darab aranyláncot, mert jól néz ki. Meg megvennék vagy 100 csajt, csak szexre és a villámban tartanám őket. Otthonra konditerem, játékterem, nagy garázs, több medence (kültéri, beltéri), csúszdákkal, grillsütővel meg ilyenekkel. Építenék egy saját stúdiót is. Egyébként tényleg furcsa lehet sztárnak lenni. Nem olyan könnyű az. Nézd csak meg 50Centet! Szerencsétlent állandóan leakarják lőni... Ráadásul ki tudja mikor jön egy hülye ámokfutó aki megakar ölni. Szegény John Lennont is lelőtte egy állat. Isten nyugosztalja, béke poraira.
2015. márc. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Te meg f... második, masztizzál tovább az Eminem poszteredre, ha nem vagy képes elfogadni más véleményét ezekről az ún. "sztárokról".
2015. márc. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Hát némelyik jó dolgában hülyül el. Eminem meg szerintem ugyanúgy szívja a füvet. Fiddy is kamuzik, hogy ő sose cigizett. Áh, a faxt nem... :)
2015. márc. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem paranoia. Amikor budira nem tudsz elmenni anélkül, hogy megrohamoznának, hogy állandóan drónokkal kövessék minden lépésedet, és fogalmad sincs, hogy mikor lőnek 100 képet rólad, ami holnap az egész világon megjelenik. Nos ez nem egyszerű. Lehet itt arról mesézni, hogy "óó, de tudom sajnálni szegényt a jó dolga végett", de amíg veled nem történik meg mindez, addig csak üres pofázás lesz részedről. Arról nem is beszélve, hogy keményen megküzdött ezért a karrierért, persze a közönség előtt már csak a csúcs látszik, hogy limóval jár és modern kastélyban él.


A másik dolog pedig az, hogy rohadtul félreérted a helyzetet. Ki a fene mondta neked, hogy állandóan a házban van? Egyébként is stúdióban él kb, és turnékra jár. Nem erről beszél, hanem arról, hogy egyedül, biztosítás nélkül nem tud elmenni egy vasárnapi bevásárlásra úgy, hogy ne rohamoznák meg, és ne kelljen "kimenteni", különben szétszednék a rajongók. Erről szól, nem arról, hogy ő fél és a négy fal között van egész nap.

2015. márc. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6-os, te valamit csúnyán benéztél. 2000 óta hallgatok Eminemet, pontosan tudom, hogy honnan jutott el és hová. Eszemben sincs oltani, ez egy kérdés volt.
2015. ápr. 4. 16:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Én elfogadom a véleményt, ha annak van alapja, és ér valamit. És masztizok is tovább, mert amíg játszod itt a cinikus köc*ögöt addig azt sem tudod kinek mennyit segített az életben ez az úgynevezett: "sztár"...gyökér
2015. máj. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

A válasz első bekezdése nem neked szólt kérdező, hanem néhány válaszadónak. A második bekezdés pedig válasz a kérdésedre.

2015. máj. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!